نماینده مردم اهواز در مجلس: با عملیاتی شدن پروژه طرح فولاد سازی فولاد اکسین خوزستان قریب به هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این حوزه مشغول به کار خواهند شد سعید کوچک زاده اخبار شرکت ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۷۹ چاپ ایمیل نماینده مردم اهواز و […]

نماینده مردم اهواز در مجلس: با عملیاتی شدن پروژه طرح فولاد سازی فولاد اکسین خوزستان قریب به هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این حوزه مشغول به کار خواهند شد
سعید کوچک زاده اخبار شرکت ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۷۹
چاپ
ایمیل
نماینده مردم اهواز و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با چیلان گفت: مایه مباهات و افتخار است که ما در یک نمایشگاه بنام و مهم در کشور حضور شرکت های فولادی استان را مشاهده می کنیم و حضور این شرکت ها قطعا در پیشرفت و توسعه تولید آن ها کمکی شایانی می کند.

سید کریم حسینی گفت: امروز خوزستان یکی از قطب های مهم صنعت فولاد است و با وجود مدیران موفق و کارکنان پرتلاش که در حوزه فولاد وجود دارد امیدوار هستیم که شاهد پیشرفت و توسعه این حوزه و همچنین شاهد نقش بارز و موثر شرکت های فولادی در تولید کشور باشیم.
وی افزود: صنعت فولاد یک ظرفیت بسیار مهمی برای استان خوزستان و کشور به شمار می رود و حضور شرکت ها ی فولادی در این نمایشگاه هم نمودی برای این وضعیت است.
وی ادامه داد: امید است بتوانیم از ظرفیت های مختلف به ویژه حوزه مجلس و مجمع نمایندگان استان خوزستان و هم چنین ظرفیت های مجلس شورای اسلامی که همگی علاقه مند به توسعه حوزه فولاد هستند برای پیشبرد اهداف و برنامه های صنعت فولاد در خوزستان بهره ببریم و شاهد توسعه بیش از پیش این صنعت در خوزستان و افزایش ظرفیت اشتغال و ایجاد فرصت های جدید اشتغال و همچنین حضور مدیران بومی در این حوزه باشیم .
طرح توسعه ای فولاد اکسین
طرح فولادسازی فولاد اکسین برای استان خوزستان و تکمیل زنجیره ارزش آن بسیار مهم است امیدواریم هر چه سریع تر شاهد اقدام عملی و شروع به کار پروژه فولادسازی اکسین باشیم گفتنی است که مرحله مناقصه این طرح پشت سر گذاشته شده است.
وی گفت: انشاله هر چه سریع‌تر پروژه فولادسازی اکسین اجرا شود تا هم بتوان به صنعت فولاد و پویایی آن و ظرفیت‌های موجود اضافه کرد و هم اینکه با توجه به فرصت‌های اشتغال جدید در استان، از جوانان مستعد به خوزستانی و بومی بیشتر استفاده کرد.
این مقام مسئول گفت: با پیگیری‌هایی که مدیریت فولاد اکسین انجام می‌دهد نظر سهامداران این شرکت را باید بیشتر جلب کند، و ما نیز از ظرفیت های مجلس برای پیگیری این امور از وزارت خانه های مربوطه خواهیم بود.
وی در پایان گفت: با عملیاتی شدن این پروژه قریب به هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این حوزه مشغول به کار خواهند شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of