ظرفیت‌های بسیج دانشجویی را باید به‌کار بگیریم

استاندار خوزستان گفت: بسیج دانشجویی در ابعاد مختلف ظرفیت‌های خوبی دارد که برای حل مسائل و مشکلات باید به کار گرفته شود

صادق خلیلیان استاندار خوزستان امروز با مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خوزستان دیدار کرد.

در این نشست تعدادی از مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود پرداختند.

استاندار خوزستان نیز در این نشست گفت: در یک هفته اخیر سعی بر این بود که با گروه های مرجع، تاثیرگذار و نخبگان جامعه جلسه داشته باشیم.

وی افزود: از جمله این جلسات نشست با روسای دانشگاه های استان و همچنین گروه های دانشجویی و گروه های جهادی بود که مسائل استان را مورد بررسی قرار دهیم و نظرات را بشنویم.

استاندار خوزستان گفت: بسیج دانشجویی در ابعاد مختلف ظرفیت‌های خوبی دارد که برای حل مسائل و مشکلات باید به کار گرفته شود.

خلیلیان خاطرنشان کرد: با بهره مندی از این نظرات تلاش میکنیم در دوره جدید مدیریت استان یک راهبرد درست با مشارکت همه گروه ها داشته باشیم تا مسائل و مشکلات را با همفکری جمعی و با حضور همه نیروها و ظرفیت‌های استان برطرف کنیم شاهد بهبود شرایط استان باشیم.

تزریق ۱۰۰ هزار دوز واکسن توسط دانشجویان بسیجی

صادق شاهوارپور مسوول سازمان بسیج دانشجویی خوزستان نیز در این دیدار، اظهار کرد: اهداف و برنامه‌های بسیج دانشجویی از ابتدای انقلاب اسلامی، ترویج و تحقق فرامین و آرمان‌های امام بوده است.

وی افزود: رسالت بسیج دانشجویی از نگاه مقام معظم رهبری پیگیری مطالبات مردم به طور تخصصی با تکیه بر کار پژوهشی و علمی است.

شاهوارپور با اشاره به نمونه‌های موفقی از مطالبه‌گری بسیج دانشجویی در سال‌های اخیر، عنوان کرد: علاوه بر مطالبه‌گری، در عمل نیز دستان پرتوان بسیج دانشجویی خدمت می‌کند و به طور مثال تا امروز بیش از ۱۰۰ هزار دوز واکسن توسط بچه‌های جهادی بسیج دانشجویی تزریق شده است.

صادق شاهوارپور افزود: فعالیت جهادی و محرومیت‌زدایی بسیج دانشجویی در سراسر استان از روستاهای دهدز تا سوسنگرد و کارون، از عرصه‌های دیگر خدمت‌رسانی است.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of