تحریم‌ها از مقاومت ایران و نیرو‌های مسلح کم نمی‌کند

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان تحریم‌های آمریکا را عامل افزایش ایستادگی و مقاومت ملت و نیرو‌های مسلح دانست.

به گزارش اهوازنوین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به تحریم خود از سوی آمریکا در محل فرماندهی سپاه ولیعصر استان گفت: آمریکا ۴۰ سال است که دست به چنین اقدامات ابلهانه‌ای می‌زند، اما این غلط‌ها مانند گذشته روز به روز باعث مقاوم‌تر شدن ملت ایران می‌شود.

او بیان کرد: توطئه‌های آمریکا و همچنین یاوه گویی‌های ترامپ روز به روز باعث اقتدار نیرو‌های مسلح و استواری رهبر معظم انقلاب شده و همواره ایشان پاسخ‌های دندان شکنی را به دشمنان می‌دهند.

سردار سرتیپ شاهوارپور اظهار داشت: در حال حاضر مردم، نیرو‌های مسلح و دولت همگی یک دست و یک صدا مقابل توطئه‌های آمریکا ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ادامه داد: اقدامات اخیر آمریکا نشان از ضعف این کشور و مزدوران فریب خورده دارد؛ آن‌ها دیگر هیچ نقطه امیدی به مردم ندارند، چرا که حضور میلیونی مردم خوزستان در آیین تشییع پیکر سپهبد شهید شهید قاسم سلیمانی مشت محکمی بر دهان استکبار بود.

او تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در سراسر کشور آمریکا را برافروخته کرد در حالی که آن‌ها امید داشتند که پس از جریانات عراق و لبنان، اغتشاشات و ناامنی‌ها را از خوزستان آغاز کرده و به سراسر کشور بکشانند.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور اذعان داشت: توطئه‌های آمریکا باعث می‌شود ما بیشتر به حقانیت خود پی ببریم و نیرو‌های بسیجی و پاسدار در کنار نیرو‌های مسلح و دولت تا آخرین قطره خون زیر پرچم ولایت محکم و استوار ایستاده‌اند و قدمی عقب نشینی نخواهند کرد.

روز جمعه برایان هوک یکی از مقامات آمریکایی از تحریم سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور توسط واشنگتن خبر داد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت.

به گفته این مقامات آمریکایی این تحریم به دلیل نقض حقوق بشر در شهرستان ماهشهر در جریان اعتراضات مردم نسبت به افزایش نرخ بنزین صورت گرفته است.

به دنبال اغتشاشات اخیر در شهرستان ماهشهر تعدادی از عناصر آشوبگر با تیراندازی به سمت نیرو‌های انتظامی و امنیتی تعدادی از مردم و این نیرو‌ها را مجروح کرده یا به شهادت رساندند که عوامل اصلی این آشوب‌ها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x