پیش‌بینی افزایش ۲۰ درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد خوزستان

دبیر جذب و هدایت تحصیلی دانشگاه اسلامی آزاد خوزستان از پیش‌بینی افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی نودانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد.

علی انصاری ، با اشاره به روند ثبت‌نام دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه، اظهار کرد: ثبت‌نام اولیه کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از طریق سوابق تحصیلی، در سایت آزمون دانشگاه آزاد انجام شده و به پایان رسیده است و داوطلبان باید منتظر بازشدن سایت برای بارگذاری مدارک باشند.

وی ادامه داد: جاماندگان از ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می‌توانند به صورت حضوری و در محل دانشگاه از طریق سوابق تحصیلی ثبت‌نام کنند. پیش‌بینی می‌شود ثبت‌نام حضوری از نیمه دوم مهرماه باشد و زمان دقیق ثبت‌نام از طریق سایت دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دبیر جذب و هدایت تحصیلی دانشگاه اسلامی آزاد خوزستان با اشاره به تعداد دانشجویان پذیرفته شده در مقاطع تحصیلی این دانشگاه، گفت: سال گذشته حدود ۵ هزار و ۵۰۰ دانشجو در مهرماه پذیرفته شدند و پیش‌بینی می‌شود، امسال تعداد دانشجویان حداقل ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش داشته باشد.

وی در خصوص ثبت‌نام و انتخاب رشته نیز عنوان کرد: داوطلبان برای جذب و هدایت تحصیلی بهتر می‌توانند مشاوره حضوری و غیرحضوری دریافت کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of