ياسين كاوه پور خبر داد :

عملیات زیباسازی سیمای شهر آبادان كليد خورد

شهردار آبادان گفت: در تلاش هستيم تا ایام الله دهه مبارک فجر و پیش از عید نوروز، سیما و منظر شهری آبادان را تغییر دهیم.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري آبادان، ياسين كاوه پور از آغاز عملیات اجرایی زیباسازی سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: با اقدامات و برنامه ریزی هاي صورت گرفته به دنبال آن هستیم تا ایام الله دهه مبارک فجر و پیش از عید نوروز، سیما و منظر شهری آبادان را زیبا کنیم.

شهردار آبادان همچنین از آغاز عملیات اجرایی نورپردازی در بلوارها، معابر و میادین اصلی سطح شهر خبر داد و تصریح کرد: طی روزهای گذشته برنامه نورپردازی در دستور کار سازمان پارک ها قرار گرفت و در همین خصوص تاکنون ۱۷۰ وال واشر جهت نصب در پایه های روشنایی بلوار کوی قدس و دیگر بلوارهای اصلی شهر خریداری و تامین شده است.

وي افزود: خرید ۱۷۰ عدد سان لایت روشنایی (چراغ خورشیدی)، نورپردازی پنج میدان اصلی شهر از جمله میادین طیب، عشایر، بسیج، انقلاب و ثامن با استفاده از ریسه های بلوطی، نورپردازی نخل های موجود در میدان های بسیج و انقلاب با استفاده از ریسه های سوزنی از دیگر اقداماتی است که توسط سازمان پارک ها در حال اجرا هستند.

کاوه پور بیان نمود : نورپردازی پل های ایستگاه هفت، ایستگاه ۱۲ کوی قدس و پل کابلی امام رضا (ع) با استفاده از المان های نوری حجمی در دستور کار قرار دارد.

شهردار آبادان خاطر نشان کرد: ۱۰۰ المان نوری حجمی نیز برای زیباسازی سیمای بازارها تهیه شده و مقرر گردید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آبادان تا ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و پیش از عید نوروز، بازارهای سطح شهر از جمله بازار امام (ته لنجی ها) و بازار امیری حدفاصل ابتدای خیابان امیرکبیر تا ساختمان فروریخته متروپل را با استفاده از این المان ها که بسیار زیبا و مناسب هستند نورپردازی کند.

کاوه پور در پایان از فراخوان تهیه و انتخاب طرح برتر المان های شهری آبادان خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آبادان در نظر دارد در راستای ساماندهی المان های سطح شهر جهت شناسایی بهترین طرح فراخوانی را با این موضوع منتشر کند تا پس از ارزیابی نهایی یکی از طرح ها را انتخاب و در سطح شهر اجرایی نماید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of