یاسین کاوه پور :

۹ دستگاه اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل شهری آبادان اضافه شد

شهردار آبادان از اضافه شدن هفت دستگاه اتوبوس و ۲ دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل شهری به منظور خدمات رسانی مناسب به شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان، یاسین کاوه‌پور با اعلام این خبر، اظهار کرد: این ۹ دستگاه اتوبوس و مینی بوس پس از تعمیر و نوسازی به ناوگان حمل و نقل شهری آبادان اضافه شدند.

شهردار آبادان، هزینه تعمیرات این خودروها را ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این ۹ دستگاه اتوبوس و مینی بوس اکنون در خط های مختلف سطح شهر آبادان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به همشهریان گرانقدر هستند.

وی تصریح کرد: این خودروها به مدت هفت ماه به دلیل خرابی از مدار فعالیت خارج شده بودند و عمده ایراد آنها برقی و موتوری بود که به همت نیروهای خدوم سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان تعمیر، بازسازی و نوسازی شدند و به مدار فعالیت باز گشتند.

کاوه‌پور در پایان با بیان اینکه ۱۸ دستگاه اتوبوس و ۷ مینی بوس در حال خدمات رسانی به شهروندان آبادان هستند، عنوان کرد: هم اکنون تمامی ناوگان حمل و نقل شهری با همه توان در حال فعالیت در خطوط مختلف سطح شهر و جابجایی همشهریان گرامی و خدمات رسانی به مردم شریف آبادان هستند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of