محور جنوب به شمال پروژه تقاطع شهید چمران (میدان دانشگاه) به بهره برداری رسید

شهردار اهواز گفت: محور جنوب به شمال (گلستان به امانیه) در موعد مقرر و اعلام شده به بهره برداری رسید.

رضا امینی بامداد ۱۶ مهر، در آیین بهره برداری از لاین اول پروژه تقاطع میدان دانشگاه اظهار کرد: این پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان برآورد اولیه در سال ۹۹ شروع و به دلایل مختلفی تکمیل آن دچار تاخیر شد و از این بابت عذرخواهیم.

وی افزود: عدم وجود منابع مالی و اشکالات فنی که بعضا در حوزه تاسیسات و معارضین شهری وجود داشت تکمیل پروژه را تا حدودی به تعویق انداخت و از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خواستیم تا با سرعت و کیفیت مطلوب کار به سرانجام برسد.

شهردار اهواز تصریح کرد: بر اساس توافقی که با قرارگاه خاتم الانبیاء داشتیم فاز اول این پروژه یعنی لاین جنوب به شمال (گلستان به امانیه) در موعد مقرر و اعلام شده به بهره برداری رسید.

امینی درباره تکمیل سایر لاین های تقاطع میدان دانشگاه، عنوان کرد: مابقی لاین های این پروژه بر اساس زمانبندی اعلام شده به واسطه تابلو روزشمار نصب شده به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: امید است بتوانیم سایر پروژه ها را هم بر اساس قول هایی که به مردم می دهیم در موعد مقرر به بهره برداری برسانیم تا اعتماد مردم به مجموعه شورای شهر و شهرداری افزایش پیدا کند چرا که این اعتماد بالاترین سرمایه اجتماعی ما است.

شهردار اهواز بیان کرد: قول می دهیم در آینده پروژه های عمرانی سطح شهر اهواز در کمترین زمان با بالاترین کیفیت به سرانجام برسند تا شهر اهواز در مسیر رشد و توسعه جدی خود قرار بگیرد.

 

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of