بازدید رئیس شورای شهر از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه هفت

سیاوش محمودی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز به همراه فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری از پروژه های عمرانی این منطقه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح امروز چهارشنبه ششم مهر ماه، سیاوش محمودی به همراه فرامرز نجف‌پور و جمعی از مدیران و معاونین این مجموعه از پروژه های اجرایی و عمرانی شهرداری منطقه هفت بازدید بعمل آوردند.
این بازدید ابتدا از پروژه آسفالت واقع در خیابان های خیابان های شبنم واقع در چهارصد دستگاه، خیابان های اردیبهشت، اول تا چهارم حصیرآباد و خیابان ورودی منبع آب شروع شد.
در ادامه رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز و هیأت همراه از پروژه اصلاح هندسی (دوربرگردان) واقع در میدان شهید بندر جنب تقاطع غیر همسطح شهید کجباف بازدید بعمل آورد.
شایان ذکر است در ۲۰ روز گذشته بیش از ۵۰ هزار مترمربع از معابر حصیرآباد، ورودی منبع آب و اردیبهشت در قالب طرح بازآفرینی شهری عملیات روکش آسفالت آنها صورت گرفته است و ۳۵ هزار مترمربع دیگر از اجرای این پروژه در روزهای آتی به پایان خواهد رسید.
در پایان گفتنی است، پروژه های روکش آسفالت خیابان های اصلی و فرعی سطح منطقه هفت، اجرای اصلاح هندسی میدان شهید بندر و احداث ایستگاه آتشنشانی کوی سلطانمنش از پروژه های عمرانی و اجرایی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز می باشند که به روزهای پایانی و بهره برداری نزدیک می شوند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of