فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان خبر داد؛ تشکیل ۹ قرارگاه برای حل مشکلات خوزستان تشکیل ۹ قرارگاه برای حل مشکلات خوزستان

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: ۹ قرارگاه برای ایجاد وحدت و حل مشکلات خوزستان تشکیل شده تا در پنج سال آینده مشکلات استان بر طرف شوند.

سردار حسن شاهوارپور عصر امروز دوشنبه در جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: امروزه عرصه اجتماعی یکی از عرصه‌هایی است که دشمن روی آن کار می‌کند و با کشور ایران از طریق آن می‌جنگد.

وی با اشاره به تغییر عرصه‌های دشمنان برای مبارزه به ایران افزود: دشمنان در عرصه زمینی، هشت سال جنگ را بر کشور تحمیل کرد اما اراده قوی و ایمان بالای جوانان مانع شکست ایران شد؛ بنابراین دشمنان به عرصه جنگ نرم و فضای مجازی ورود کرد.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به سرمایه گذاری دشمن در عرصه‌های دیگر اشاره کرد و گفت: دشمن ۱۴۴ میلیون دلار به شبکه‌های ماهواره‌ای هزینه پرداخت کرد تا در این ایام بتواند روی اعتقادات مردم تأثیر بگذارد.

شاهوارپور تصریح کرد: ۹ قرارگاه برای ایجاد وحدت و حل مشکلات خوزستان تشکیل شده تا در پنج سال آینده مشکلات استان بر طرف شوند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: در هر شهرستان این استان چهار گردان در راستای توانمندسازی دفاعی – قدرتی مجهز شدند.

 بسیجیان نمونه در سطح پایگاه و حوزه شهرستان اهواز تقدیر شدند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of