نماینده آبادان عنوان کرد احیاء برجام به تسهیل روابط اقتصادی کشور کمک می‌کند / موافق توافقات هستیم

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: احیاء برجام و توافقات، قطعا بر اقتصاد کشور اثرگذار خواهد بود اما باید ما بتوانیم عمده مشکلات را در درون کشور حل کنیم.

سیدمحمد مولوی  با اشاره به نزدیک شدن به توافقات احیاء برجام اظهار کرد: اگر کشور بتواند به داشته‌های خود متکی باشد و این داشته‌ها را در همه بخش‌ها به خوبی مدیریت کند، قطعا بیش از ۸۰ درصد مشکلاتش حل خواهد شد.

وی با تاکید بر حذف مفاسد اقتصادی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم افزود: ما باید بتوانیم اقتصاد ایران را از تکانه‌ها و آسیب‌ها در امان نگه داریم و بازار را کنترل کنیم و این مسئله نیازمند مدیریت صحیح است.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: احیاء برجام و توافق در این زمینه قطعا بر اقتصاد کشور اثرگذار خواهد بود اما باید ما بتوانیم عمده مشکلات را در درون کشور حل کنیم و مشکلاتی که در زمینه مدیریت، آیین نامه‌ها، مبارزه با فساد و… وجود دارد را از پیش پای اقتصاد بر داریم.

مولوی با بیان اینکه برجام حداقل اثرگذاری را در اقتصاد کشور خواهد داشت، عنوان کرد: باید تلاش کرد تا با مدیریت صحیح، وضعیت بازار در کشور کنترل شود تا مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی کمتری مواجه شوند. در این زمینه اگر اقدامات درستی در حوزه اقتصاد کشور انجام شود قطعا شاهد حل بسیاری از مشکلات خواهیم بود.

وی با اشاره به نزدیک شدن به توافقات احیاء برجام و اثرگذاری این توافق بر وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم ادامه داد: احیاء برجام قطعا می‌تواند به حل مشکلات اقتصادی کشور کمک کند و ما نیز موافق این اتفاق هستیم.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: احیاء برجام و توافقات به سیستم بانکی و تسهیل روابط اقتصادی و بانکی با کشورها کمک خواهد کرد و همچنین زمینه‌ساز توسعه تجارت خواهد بود. علی‌رغم همه مزیت‌هایی که برجام دارد اما کشور نباید همه نگاه خود را به برجام معطوف کند و از کارهای اصلی خود باز بماند.

مولوی در پایان گفت: از نظر اقتصادی نباید چندان به برجام وابسته باشیم و باید به داشته‌های خودمان تکیه کنیم و با مدیریت صحیح در بخش‌های مختلف زمینه ساز رشد و توسعه اقتصادی شویم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of