افشین حاجی‌پور: استقلال و فولاد خریدهای کهکشانی داشته‌اند / نکونام باید با این خریدها بازی را می‌برد

پیشکسوت باشگاه فولاد خوزستان گفت: باتوجه به امکانات سخت افزاری باشگاه فولاد خوزستان و این‌که کادرفنی نیز بازیکنان خیلی تاپ را جذب کرده است، انتظار می‌رفت که فولاد سربلند از این بازی خارج شود و سه امتیاز را به دست آورد.

افشین حاجی‌پور  در خصوص عملکرد تیم فوتبال در هفته اول در دربی خوزستان، اظهار کرد: باتوجه به این که تیم ها اکنون در شرایط سخت بدنسازی هستند، نمی‌توان انتظار داشت که بازیکنان آن‌چه مدنظر کادرفنی است را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد:‌ البته باتوجه به امکانات سخت‌افزاری باشگاه فولاد خوزستان و این‌که کادرفنی نیز بازیکنان خیلی تاپ را جذب کرده است، انتظار می‌رفت که فولاد سربلند از این بازی خارج شود و سه امتیاز را به دست آورد. البته فولاد تیم برتر میدان و بازی کاملا در اختیار این تیم بود. نفت هم باتوجه به تغییراتی که در کادر فنی داشت، محتاط شروع کرد و به دنبال حداقل امتیاز این دیدار بود که در این امر موفق بود. تیم فولاد هم هر چه زد به در بسته خورد و مطمئنا در هفته‌های آینده بازی‌های بهتری از این تیم خواهیم دید.

حاجی‌پور درباره این‌که نکونام عنوان کرده تیمش همچنان به تقویت شدن نیاز دارد، گفت: دست نکونام در باشگاه فولاد برای جذب بازیکن باز است و به نظرم این تیم خریدهای کهکشانی داشته است و این‌که جواد نکونام معتقد است همچنان تیمش به تقویت شدن نیاز دارد، نظرش محترم است و حتما در برخی پست‌ها نتوانسته بازیکن لازم را جذب کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران در ادامه درخصوص شکست تیم سابق خود مقابل سپاهان نیز عنوان کرد:‌ استقلال هم مثل فولاد برای این فصل خریدهای کهکشانی داشته اما چون بازی اول بود و ساپینتو برخی از بازیکنان را در اختیار نداشت و به نوعی هم سپاهان را دست کم گرفته بودند، این شکست رقم خورد. سپاهان تیم ریشه‌دار و با برنامه‌ای است و به نظرم قطب اول قهرمانی است.

وی عنوان کرد:‌ به نظر من از استقلال مقابل سپاهان برنامه خاصی ندیدم و اگرچه در نیمه اول بر بازی سوار بود اما در نیمه دوم با اشتباهات فردی در خط دفاع و ضد حملات زهردار تیم سپاهان، دو گل دریافت کرد. استقلال اگر می‌خواهد موفق شود باید برنامه‌های کادرفنی برای خطوط مختلف خیلی دقیق‌تر باشد و تیم‌ها را هم دست کم نگیرند. بازیکنان استقلال باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند. انتظار هواداران استقلال این است که این تیم امسال هم یکی از مدعیان قهرمانی باشد. امیدوارم استقلال بتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of