مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان : مشکلی از نظر تامین برق در مرزهای خوزستان وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان مشکلی از نظر تامین انرژی برق در مرزهای خوزستان وجود ندارد، گفت: زیرساخت‌های برق برای تردد زائران از مرز شلمچه و چذابه تکمیل شد.

علی خدری  با اشاره به اهمیت تامین برق مورد نیاز اجتماع عظیم اربعین حسینی به عنوان بزرگترین اجتماع شیعیان، اظهار کرد: باید با تلاش جمعی، بستر مناسب برای تسهیل در تردد و ایمنی زائران فراهم شود و در این زمینه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در راستای خدمت رسانی به زائران، زیرساخت‌های لازم در بخش برق را اجرایی کرده است.

وی افزود: افزایش ظرفیت ترانس‌ها جهت تقویت ولتاژ در فصل تابستان به دلیل استفاده از وسایل سرمایشی، تامین برق مواکب با نصب ۷۸ دستگاه ترانسفورماتور جدید و افزایش تعداد مدار و سطح مقطع کابل‌های خودنگهدار، تامین و نصب ۴۵۰۰ دستگاه چراغ روشنایی جهت روشنایی مواکب و ۲۵۰ هکتار پارکینگ در دو مرز شلمچه و چذابه از جمله اقدامات انجام شده در جهت تامین زیرساخت‌های برق استان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: تامین برق بیمارستان صحرایی و مواکب جدید در مرز شلمچه، تعمیر و نگهداری و شستشوی خطوط به طول ۲۵۰ کیلومتر جهت پایداری شبکه برق در دو مرز شلمچه و چذابه، تقویت شبکه برق در نقطه صفر مرزی دو کشور در شلمچه و بازسازی شبکه برق در شیب مرزی در مرز چذابه از جمله اقدامات انجام شده تا کنون است.

خدری با تاکید بر اینکه مشکلی از نظر تامین انرژی برق در مرزهای خوزستان وجود ندارد، تاکید کرد: برنامه‌ریزی لازم برای پایداری شبکه برق در مسیر زوار اربعین حسینی (ع) توسط نیروهای شرکت توزیع برق خوزستان انجام شده است تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of