رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان: موارد بستری با علائم شدید تنفسی در جنوب غرب خوزستان رو به افزایش است

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان به افزایش موارد بستری بیماران با علائم شدیدی تنفسی در بیمارستان های جنوب غرب خوزستان اشاره کرد و گفت:روز جمعه ۹ بیمار در مراکز درمانی این منطقه بستری شدند که این تعداد بیانگر افزایش تعداد بستری ها می باشد.

دکتر سیدمحمد محمدی شنبه  اظهار داشت:روند ابتلا به کرونا در شهرستانهای آبادان ، خرمشهر و شادگان در پیک جدید به صورت ملموسی در حال افزایش است و نیاز است تا رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص در اماکن پرتردد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت تزریق دُز یادآور واکسن کرونا گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از افزایش موارد ابتلا به کروید ۱۹ همچنان باید جدی گرفته شود.

دکتر با بیان اینکه در چند روز گذشته آمار افراد مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان به طور متوسط بین ۴۰ تا ۵۰ نفر بوده اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ابتلای ۲۶ بیمار در آبادان و ۱۴ بیمار در خرمشهر براساس معیارهای آزمایشگاهی تایید شده است.

وی گفت: در شادگان یک روز بدون ابتلای جدید به کرونا ثبت کرده است گفت: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان‌های منطقه جنوب غرب خوزستان ۳۲ بیمار است که بیشتر آنها واکسن و یا دُز یادآور ترزیق نکرده اند.

شهرستان‌های آبادان ، خرمشهر و شادگان زیر نظر خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان هستند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of