مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان: قطع آب روستاهای اندیکا به علت نوسانات برق بوده است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه قطعی آب در مناطق شهری و روستایی اندیکا به دلیل تعمیرات و نوسانات شبکه برق شهر بوده است، گفت: تاکنون آب ۲۹ روستا به طور کامل وصل شده است و آب ۱۲۷روستای دیگر نیز به صورت دوره ای وصل شده و تا امروز پمپاژ در شبکه توزیع این روستاها نیز به حالت عادی بر می گردد.

محمدرضا کرمی نژاد  اظهار کرد: بعد از ورود و آغاز فعالیت سامانه بارشی مونسون در یک هفته گذشته به علت خاموشی های اداره برق، برق تاسیسات آبرسانی در اندیکا نیز قطع شد که در حال حاضر با رفع مشکلات برق توسط اداره برق شهرستان، پمپاژ آب در شبکه توزیع به حالت عادی بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه تمام تاسیسات آبرسانی مجهز به دیزل ژنراتور هستند، افزود: دیزل ژنراتورها در قطعی های برق طولانی مدت جوابگو نیستند و برای زمان های اضطراری طراحی شده اند.

کرمی نژاد عنوان کرد: قطعی برق باعث شد تا قطع آب تولیدی از تاسیسات برای ۱۵۶ روستا در سطح شهرستان مشکلاتی ایجاد کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: تاکنون آب ۲۹ روستا به طور کامل وصل و آب ۱۲۷روستای دیگر نیز به صورت دوره ای وصل شده و تا امروز پمپاژ در شبکه توزیع این روستاها نیز به حالت عادی بر می گردد.

وی افزود: کل تاسیسات آبرسانی شهر اندیکا در مدار بهره برداری قرار دارد و هیچ مشکلی از نظر انتقال و تامین وجود ندارد و پیشی بینی می‌شود تا امروز تامین آب در روستاهای این شهرستان به حالت عادی برگردد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of