پیدا شدن جسد یکی از جان‌باختگان سیل در ایذه

رئیس جمعیت هلال‌احمر ایذه از یافت پیکر بی‌جان یکی از جان باختگان سیلاب این شهرستان چند کیلومتر پایین‌تر از محل حادثه خبر داد.

محمود عالی‌محمودی امروزدر ایذه با اشاره به خسارات جانی  مالی برای برخی از شهروندان در پی وقوع سیلاب ناگهانی ناشی از پدیده مونسون در سطح شهرستان اظهار کرد: در پی این حادثه و غافلگیری برخی از شهروندان، شاهد جان باختن و مفقود شدن ۲ نفر در این سیلاب بودیم.

وی با بیان اینکه با توجه به آمادگی قبلی برای مواجه با سیلاب احتمالی، از همان آغاز بارندگی تیم‌های امدادی در مناطق مختلف شهرستان حضور پیدا کرده و کار امدادرسانی و خدمات‌رسانی به شهروندان را انجام دادند افزود: در حادثه جانی شهرستان یک کودک ۳ ساله در مکان چشمه خاتون حد فاصل بین سد کارون ۳ و شهر ایذه و یک مرد میانسال نیز در رودخانه فصلی روستای ناشلیل در نزدیکی شهر ایذه در سیلاب غرق و جان خود را از دست دادند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر ایذه ادامه داد: پس از اعلام مفقودی این دو نفر، تمام نیروهای امدادی در مناطق وقوع حادثه مستقر و کار تجسس برای یافتن اجساد آغاز شد که به‌دلیل تاریکی شب و گسترده بودن منطقه درگیر سیلاب کار با سختی مواجه شد.

عالی‌محمودی اضافه کرد: با اعلام اهالی منطقه مرغا در چند کیلومتری محل حادثه، پیکر مردم میانسال حادثه دیده صبح امروز در رودخانه روستای بن کنار یافت و به ایذه منتقل شد.

وی در پایان گفت: تجسس برای یافتن پیکر کودک جان‌باخته در این حادثه همچنان ادامه دارد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of