سیل آب ۲۵ روستای بخش سوسن ایذه را قطع کرد/مفقود شدن یک کودک در سیلاب ایذه

آخرین خبرهای سیلاب امروز ایذه حکایت از قطع آب ۲۵ روستای بخش سوسن، مفقود شدن کودک ۳ ساله و ادامه بسته بودن محور ایذه-دهدز دارد.

طوفان و سیلاب عصر امروز علاوه بر غافلگیری شهروندان به‌دلیل وقوع یکباره و ناگهانی، باعث شکستگی و قطع درختان، قطع اینترنت و برق، آب گرفتگی معابر عمومی و برخی از منازل، باعث ایجاد خسارات مالی برای برخی از شهروندان شد.

طبق آخرین اخبار ارسالی از شاهدین یک واقعه، یک خانواده از اهالی روستای سادات حسینی شهرستان دزپارت در مسیر ایذه-دهدز و محل معروف به چشمه خاتون درگیر سیلاب و سقوط به دره شده که با وجود نجات سرنشینان، یک کودک ۳ ساله در سیلاب غرق و مفقود شد که جست‌وجوها برای یافتن پیکر وی ادامه دارد.

حسن نبوتی فرماندار ایذه در تشریح آخرین وضعیت شهرستان اظهار کرد: با توجه به شدت بارش‌های امروز، علاوه بر بسته شدن محور ایذه-دهدز در محل موسوم به گردنه سراک باعث خسارت به برخی از منازل مناطق شهری و روستایی به دلیل آب گرفتگی شد.

وی افزود: سیلاب شدید باعث قطع آب ۲۵ روستای بخش سوسن شد که تلاش‌ها برای حل این مشکل در حال انجام است.

فرماندار شهرستان ایذه اضافه کرد: بارندگی در حال حاضر در شهرستان متوقف شده ولی تیم‌های امدادی و خدماتی از زمان آغاز بارش تاکنون در سطح شهرستان، به‌ویژه مناطق پرخطر مستقر و در حال رسیدگی و تلاش برای حل مشکلات هستند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of