چرا بانک‌ها در پرداخت وام‌های فرزندآوری همکاری نمی‌کنند؟

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اعطای تسهیلات فرزندآوری به بانک‌ها ابلاغ شده اما بانک‌ها طفره می‌روند و اداره امور شعب بانک‌ها نظارتی بر اعطای تسهیلات فرزندآوری ندارد.

پرویز امیری معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان امروز در خصوص خودداری بانک‌ها از پرداخت وام ازدواج جوانان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وجود تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری و همچنین ابلاغ سیاست‌های حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، متاسفانه شاهد هستیم اکثر بانک‌ها به بهانه‌هایی نسبت به اعطای تسهیلات همکاری لازم را ندارند.

وی افزود: اکثر بانک‌ها عنوان می‌کنند ضامنین باید حقوق‌بگیر همان بانک باشند. البته طرح موضوعات دیگری نیز گزارش شده که بر اساس بررسی‌های میدانی اکثر این موضوعات درست بوده است.

معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در این راستا نامه‌های متعددی برای دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان ارسال شده اما در یک سال اخیر هیچ پاسخی در این خصوص دریافت نشده است

وی با تایید مشکل در دریافت تسهیلات فرزندآوری نیز ادامه داد: اعطای تسهیلات فرزندآوری به بانک‌ها ابلاغ شده اما بانک‌ها طفره می‌روند و اداره امور شعب بانک‌ها نظارتی بر اعطای تسهیلات فرزندآوری ندارد.

پرویز امیری تصریح کرد: با توجه به اینکه جوابی از سوی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌ها دریافت نکرده‌ایم نامه را به وزارت ورزش و جوانان ارجاع داده‌ایم تا این مساله از تهران پیگیری شود.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of