آغاز طرح ضربتی بررسی وضعیت ایمنی مراکز مهم شهری دزفول

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: طرح ضربتی بررسی وضعیت ایمنی مراکز مهم شهری دزفول به منظور پیشگیری از وقوع حوادث نظیر آتش سوزی و ایمنی سازه آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، روح اله بهشتی فرد روز یکشنبه افزود: طرح ضربتی بررسی وضعیت ایمنی مراکز مهم شهری در دستور کار کارشناسان این سازمان قرار گرفت.
وی ادامه داد: نظارت بر ساخت و ساز از طراحی تا اجرای سیستم‌های هشداردهنده اعلام و اطفای حریق و پله‌های فرار یکی از وظایف سازمان آتش نشانی است از این رو بازرسی از ساختمان‌های مهم شهری به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این سازمان قرار گرفته است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: طی هماهنگی با شهردار و شورای اسلامی شهر دزفول، بازدید و کارشناسی ایمنی ساختمان‌های مهم شهری به معاونت پیشگیری و ایمنی سازمان ابلاغ شده که روزانه این نظارت‌ها انجام می‌شود.
وی افزود: امید است صاحبان صنایع، کارگاه‌ها، اصناف و سازندگان مسکن با همکاری مستمر و ویژه با کارشناسان این سازمان در راستای ارتقای سطح ایمنی و پیشگیری از حوادث شهرستان گام بردارند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of