• چهارشنبه / 17 خرداد 1402 / 01:41
  • دسته‌بندی: خبر ویژه
  • کد خبر: 122129681
  • خبرنگار : 2

استقرار غرفه دائمی خانه‌ مطبوعات خوزستان در نمایشگاه بین‌المللی

غلامرضا فروغی نیا رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان گفت: با همکاری جناب آقای جلیلی مدیرعامل محترم شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان و در جهت تعامل گسترده جامعه رسانه ای با صنوف مختلف مقرر شد در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خوزستان غرفه خانه مطبوعات خوزستان به صورت دائمی برپا شود. وی اظهار داشت: این غرفه به […]

غلامرضا فروغی نیا رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان گفت: با همکاری جناب آقای جلیلی مدیرعامل محترم شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان و در جهت تعامل گسترده جامعه رسانه ای با صنوف مختلف مقرر شد در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خوزستان غرفه خانه مطبوعات خوزستان به صورت دائمی برپا شود.

وی اظهار داشت: این غرفه به منظور استقرار اعضای جامعه رسانه استان و برپائی کنفرانس های مطبوعاتی و همچنین پذیرایی از شخصیت ها خواهد بود.

فروغی نیا تصریح کرد: این اقدام از سوی خانه مطبوعات خوزستان برای نخستین بار در نمایشگاه بومی سازی صنعت فولاد اتفاق افتاد و آثار مثبتی به همراه داشت.

گفتنی است: غرفه دائمی خانه مطبوعات در نمایشگاه بین الملی خوزستان رویداد مهمی است که باید به آن توجه ویژه شود و باعث حضور در بسیاری از رویدادهای اقتصادی در استان خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of