جوابیه شهرداری در خصوص تصاویرتخریب موکب

به اطلاع شهروندان گرامی می رساند با توجه به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تخریب موکب خدام اباعبدالله (ع) اتوبان امام علی (ع) کوی شکاره ۲ ضمن محکوم کردن این اقدام به استحضار میرساند این موکب بیش از ٣ سال است که با هماهنگی و مجوز شهرداری کوت عبدالله نصب شده لذا با توجه به این موضوع هیچ گونه تعرضی از سوی نیروهای اجراییات شهرداری کوت عبدالله صورت نگرفته است.

جوابیه شهرداری کوت عبدالله در خصوص تصاویرتخریب موکب ابا عبدالله الحسین (ع) منتشر شده در فضای مجازی

به اطلاع شهروندان گرامی می رساند با توجه به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تخریب موکب خدام اباعبدالله (ع) اتوبان امام علی (ع) کوی شکاره ۲

ضمن محکوم کردن این اقدام به استحضار میرساند این موکب بیش از ٣ سال است که با هماهنگی و مجوز شهرداری کوت عبدالله نصب شده لذا با توجه به این موضوع هیچ گونه تعرضی از سوی نیروهای اجراییات شهرداری کوت عبدالله صورت نگرفته است.

ضمنا شهرداری کوت عبدالله از سالهای گذشته تا کنون نهایت همکاری تنگاتنگی را با هیات های مذهبی داشته و در راستای مراسمات و عزاداری حسینی (ع) از هیچ همکاری به این هیات ها دریغ نکرده است.

راه ما راه حسینی است و عزاداران اباعبدالله(ع)ولی نعمت ما هستند. لذا ضمن محکومیت این عمل این شهرداری اعلام می نماید که تخریب موکب توسط، عوامل شهرداری صورت نگرفته و هیچ گونه اطلاعی از این موضوع نداشته اند.

و قطعا این شهرداری از مجاری قانونی پیگیر این موضوع خواهد بود.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of