جلسه شهردار کوت عبدالله با اهالی کوی شکاره ۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر کوت عبدالله صبح امروز ۱۴۰۰/۸/۲۴شهردار کوت عبدالله دکتر باب المراد با اهالی کوی شکاره۱ در محل دفتر شهردار دیدار کردند .

در این جلسه که محور اصلی آن رفع مشکلات و کاستی های موجود، در محله فوق الذکر بود که از اهم مطالبات اهالی عدم روشنایی و نبود سرعتگیر در امتداد اتوبان جدید منتهی به کوی مهدیس سد معبر دست فروشان و عدم لایروبی جوی های روباز بود .
مهندس باب المراد ضمن استقبال از انتقادات اهالی اظهار داشتند که چنین مواردی از بدیهی ترین امور خدماتی می باشد که بایستی در اسرع وقت انجام بپذیرد.

ایشان ادامه دادند که در این مدت کوتاه با همکاری شورای اسلامی بحمدالله اقدامات مناسبی را در جهت رفاه وآسایش شهروندات صورت گرفته که از اهم این اقدامات می توان به آغاز پروژه ۲۰ خیابان خاکی سطح شهر در دست اقدام است که ماشین آلات و تجهیزات در حال حاضر در حال تسطیح وزیر سازی خیابان های کوی شکاره ۳،می باشد وهمچنین برای ساماندهی دست فروشان سطح اتوبان یک مکان مناسب شناسایی شده و در آینده نزدیک این صنف قطعا ساماندهی خواهند شد.وامید،واریم با همکاری شهروندان بتوانیم خدمتگزار شایسته ای برای آنها باشیم

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of