صنایع خوزستان به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند

فرمانده سپاه خوزستان گفت: صنایع و مجموعه‌های تولیدی در استان مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مردم مناطق کم برخوردار، به خوبی ایفا کنند که این امر باعث تامین امنیت برای آن صنایع است‌.

به گزارش خبرگزاری از اهواز سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوار پور، در آئین افتتاح سه پروژه مهم در شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: صنایع و مجموعه‌های اقتصادی در استان خوزستان در قبال مردم استان به خصوص مناطق کم برخوردار، دارای مسئولیت اجتماعی هستند که باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند تا مردم صنایع را از خود بدانند.

وی افزود: در بحران‌هایی مانند سیل در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم که جاده‌های استان برای تردد محموله‌های تولیدی استان ناامن شده بود که اگر این صنایع نقش اجتماعی خود را به خوبی ایفا می‌کردند قطعاً شاهد تکرار این مباحث نبودیم.

فرمانده سپاه خوزستان تصریح کرد: برخی اوقات از زبان مردم می‌شنویم که صنایع سنیگن استان، اکثر نیروهای کاری مورد نیاز خود را از خارج استان تامین می‌کنند که این را ما در ظاهر مشاهده نکردیم اما با این وجود باید صنایع استان اولویت استخدامی خود را بر تامین نیروهایی از خود استان بدانند و زمانی که نیروهای تحصیل کرده و متخصص بومی در استان وجود دارد نباید از خارج استان نیرو استخدام کنند.

بیشتر بخوانید
‌تذکر استاندار خوزستان به مدیران/ بساط کلنگ‌زنی‌ها را ‌جمع کنید/نه افتتاحیه نه اختتامیه، کار مردم را حل کنید‌

میادین مشترک نفت و گاز کشور توسعه داده می‌شود/۷۰۰میلیارد تومان در حوزه مسئولیت اجتماعی استان خوزستان اختصاص داده

سردار شاهوارپور در ادامه با تجلیل از اقدامات جهادی شرکت فولاد خوزستان در قبال ایفای نقش اجتماعی در استان بیان داشت: شرکت فولاد خوزستان تاکنون اقداماتی خوبی در زمینه خدمات اجتماعی به مردم استان در زمینه کرونا، تامین بسته‌های کمک معیشتی و دیگر اقدامات جهادی صورت گرفته است که جای تقدیر دارد اما این در مقابل نیاز استان و آنچه مردم در شان آنان است ناچیز است و باید خدمات پررنگ تری صورت بگیرد.

در ادامه امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده این شرکت در حوزه مقابله با بیماری کرونا در استان اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، با هماهنگی ستاد کرونای استان، توزیع اقلام بهداشتی و سلامت را در میان مردم استان در دستور کار قرار داد که کم کم با تهیه دستگاه اکسیژن و اختصاص آن به شبکه سلامت استان خدمات خود را در این زمینه پیگیری کرد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of