۳۲ ساله ها در خوزستان به مراکز واکسیناسیون کرونا مراجعه کنند

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: طبق بخشنامه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سن واکسیناسیون افراد در خوزستان به ۳۲ سال کاهش یافت.

دکتر فرهاد ابول نژادیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مطابق اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، سن واکسیناسیون گروه های هدف ۳ سال کاهش یافته است.

وی افزود: بنابراین از این پس در استان خوزستان متولدان سال ۱۳۶۸ به قبل می توانند پس از ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir جهت تزریق واکسن به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: همچنین در مناطق روستایی استان نیز با مجوز صادر شده، کلیه افراد بالای ۱۸ سال می توانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.

وی گفت: واکسیناسیون نقش بسیار مهمی در پیشگیری از ابتلا، بستری و مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا دارد و از عموم گروه های هدف درخواست می شود تا هرچه سریعتر برای حفظ سلامت خود و خانواده به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۱۲ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، هشت شهرستان نارنجی و هفت شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

تاکنون بیش از ۲ میلیون دوز واکسن کرونا در خوزستان تزریق شده است. بنا به اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز تا آبان امسال صد درصد جمعیت هدف در خوزستان واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of