اعلام منتخبان شورای شهر اهواز تا پایان امروز

شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز هنوز ادامه دارد و احتمالا تا پایان امروز اعلام می‌شود.

به گزارش اهواز نوین به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، استاندار خوزستان گفت: مدیرکل حراست، مدیرکل فناوری، مدیرکل سیاسی و مدیرکل دفتر فنی استانداری به عنوان نماینده تام الاختیار استاندار، در کنار فرماندار در فرآیند شمارش و تجمیع آرای اهواز حضور دارند و در صورت بروز ضعف و یا مشکل همکاری خواهند کرد.اعلام منتخبان شورای شهر اهواز تا پایان امروز

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: امسال قرار بود انتخابات شورای شهر اهواز به صورت تمام الکترونیکی برگزار شود، اما به سه دلیل این اتفاق نیفتاد و رای گیری دستی نیز در این شهر انجام شد.

وی ادامه داد: به دلیل تجربه اول در رای گیری الکترونیکی و اشکال در برخی صندوق‌ها و فعال نشدن کارت‌خوان‌ها، به ناچار تعداد قابل توجهی از صندوق‌ها را دستی شروع کردند و بعد از اتصال سیستم، رای گیری الکترونیکی انجام شد.

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: در برخی موارد سیستم الکترونیکی به کلی فعال نشد و مجبور شدند با مجوز هیات نظارت و وزارت کشور بعضی از صندوق‌ها را دستی انجام دهند.

سلیمانی دشتکی ادامه داد: با افزایش جمعیت در شعب و رای دهندگان، برای اینکه مردم در آرامش باشند و بتوانند آرای خود را در مهلت مقرر به صندوق بریزند، رای گیری همزمان هم به صورت دستی و الکترونیکی انجام شد.

وی افزود: حدود۱۰۰ صندوق به صورت کاملا الکترونیکی، ۸۵ صندوق به صورت کاملا دستی و مابقی به صورت ترکیبی از دستی و الکترونیکی انجام شد.

سلیمانی دشتکی با تاکید بر رعایت سرعت و دقت در شمارش آرای نامزدها، اظهار امیدواری کرد: تا آخر وقت امروز آرای منتخبان شورای شهر اهواز به شهروندان اعلام شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بازی انتخابات برنده و بازنده دارد، به نامزد‌های شورای شهر توصیه کرد: نامزد‌ها به نتایج انتخابات تن بدهند، کسانی که برنده شدند به کار مردم رسیدگی کنند و کسانی که برنده نشدند با همکاری و هم افزایی، برای توسعه شهرشان اقدام کنند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of