درخواست استاندار خوزستان :

نامزدهای انتخابات دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند

از نامزدهای انتخابات درخواست داریم که در شرایط کرونایی متناسب با مجوز‌ها فعالیت و در وضعیت کرونایی، موارد بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش اهواز نوین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، استاندار خوزستان گفت : پایه و جمهوریت نظام بر انتخابات است. جمهوریت و اسلامیت نظام دو بال یک حرکت هستند و هر کدام خدشه‌دار شوند، بال دیگر نیز لطمه می‌بیند.درخواست استاندار خوزستان از نامزدهای انتخابات برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی

قاسم سلیمانی دشتکی افزود : به پیروی از حضرت امام خمینی (ره) که حتی در سخت‌ترین شرایط بر انتخابات تاکید داشتند ، وظیفه داریم که تمام تمهیدات لازم را فراهم کنیم تا مردم به پای صندوق‌های رای بیایند. از مردم تقاضا داریم که با شور و شوق به پای صندوق‌های رای بیایند و از صندوق قهر نکنند، زیرا صندوق رای، سرنوشت آن‌ها را تعیین می‌کند.

وی ادامه داد : از نامزدهای انتخابات درخواست داریم که در شرایط کرونایی متناسب با مجوز‌ها فعالیت کنند و در وضعیت کرونایی، موارد بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه دستورالعمل های بهداشتی لازم در این زمینه مشخص شده است و کاندیدا‌ها باید این موارد را رعایت کنند ، بیان کرد : بحث کرونا، بحث هستی و مرگ است. تلاش‌هایی شد تا میزان ابتلا به کرونا کاهش پیدا کند به شکلی که فوتی‌های خوزستان از حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر به ۳ نفر در روز رسیده است و تعداد بستری‌ها نیز از حدود ۲۵۰۰ نفر به حدود ۴۰۰ یا ۵۰۰ نفر رسیده است.

سلیمانی دشتکی گفت : ما دیگر نمی‌توانیم شاهد موج جدید کرونا در خوزستان باشیم. جمعیت‌هایی رعایت نمی‌کنند و دور هم جمع می‌شوند؛ هر چند موجب قوی شدن انتخابات می‌شود، اما عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پیام‌آور مرگ و ایجاد پیک جدید کرونا است.

بیشتر بخوانید : اختصاص ورزشگاه برای سخنرانی نامزد‌های ریاست جمهوری در اهواز

وی با بیان اینکه اگر موج بعدی کرونا به وجود آید ممکن است تعداد زیادی از مردم جان خود را از دست بدهند ، افزود : نامزدهای ریاست جمهوری و شوراها، دستورالعمل‌ها و مردم نیز موارد بهداشتی را رعایت کنند تا به کرونا مبتلا نشوند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of