مشارکت حداکثری ، باطل کننده خیال خام دشمن

استاندار خوزستان : مردم عزیز با شور و شوق ، پای صندوق‌ها حضور پیدا کنند تا خیال خام به سر دشمنان نزند.

به گزارش اهواز نوین به نقل از خبرگزاری صدا وسیمای مرکز خوزستان ؛ استاندار خوزستان روز پنجشنبه در مقدمه نشست شورای برنامه ریزی شهرستان هندیجان گفت: امام راحل عظیم الشان همواره به مردم اعتقاد زیادی داشتند و به جمهوریت و اسلامیت نظام بهای زیادی می‌دادند و پس از ایشان مقام معظم رهبری نیز همان مسیر را طی فرمودند.مشارکت حداکثری ، باطل کننده خیال خام دشمن

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: در انقلاب‌های مختلف عمدتا چند سال طول میکشد تا پس از تثبیت انقلاب انتخابات و رجوع به آرای عمومی انجام شود، اما در ایران به محض اینکه انقلاب اسلامی پیروز شد با وجوداین که همه مردم در صحنه آمدند و خودش یک رفراندوم بود، اما امام قانع نشدند و فرمان تشکیل خبرگان قانون اساسی را دادند.

سلیمانی ادامه داد: پس از تدوین قانون اساسی به وسیله منتخبین ملت رفراندوم داشتیم و در ادامه انتخابات‌های مختلف از جمله مجلس، ریاست جمهوری، خبرگان و … داشته ایم و تقریباً هر یک تا دو سال انتخابات برگزار شده است که نشاندهنده توجه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در جایگاه رهبران انقلاب به حضور مردم و میزان بودن رای ملت است.

استاندار خوزستان یادآور شد: ما در هیچ شرایطی انتخابات و صندوق رای را تعطیل نکردیم و در هشت سال دفاع مقدس که برخی نقاط کشور در معرض آسیب، بمباران و تصرف بود انتخابات برگزار شد.

سلیمانی بیان کرد: همین حضور مردمی یکی از نشانه‌های قدرت ما و شاید مهمترین علامت قدرت جمهوری اسلامی انتخابات و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف است.

استاندار خوزستان اظهار داشت: انقلاب ما دست استکبار و قدرت‌ها را کوتاه کرد و بالاخره آن‌ها هم برای دفاع از منافع خود توطئه می‌کنند و انواع و اقسام دسیسه‌ها را علیه ما اعمال کردند.

استاندار خوزستان ادامه داد: یکی که از این توطئه‌ها که از ابتدا بود و ادامه داشته است تحریم‌ها بود و این تحریم‌ها از سال ۹۷ به اوج رسید.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: پس از اینکه در عرصه‌های فرهنگی، نظامی و سیاسی ناکام شدند به جنگ اقتصادی روی آوردند و پیش بینی می‌کردند در طول ۶ ماه کشور و نظام از هم پاشیده شود، اما مردم و نظام ایستادگی کردند و نقشه‌های شوم آنان را خنثی نمودند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: در کنار این جنگ اقتصادی هم کرونا پدیدار شد البته که این پاندمی بلای جهانی است، اما در ایران شرایط متفاوت است چرا که همه کشور‌ها به دارو، تجهیزات و ارز مورد نیاز دسترسی داشتند، اما ما در اثر فشار تحریم‌ها نتوانستیم حتی حق عضویت در سازمان ملل را پرداخت کنیم و هم اکنون حق رای جمهوری اسلامی در سازمان ملل به دلیل عدم پرداخت حق عضویت معلق شده است البته نه اینکه پولش را نداشته باشیم ما در حقیقت ببش از ۱۰۰ میلیارد دلار طلب داریم که در کشور‌های دوستی همچون عراق، کره جنوبی، هند ، چین و روسیه مسدود شده است و امکان پرداخت آن به دلیل تحریم‌ها نیست .

سلیمانی بیان کرد: برای واکسن هم چند بار قرار داد خرید واکس بستیم ، اما در مرحله آخر به دلیل مسدود بودن راه پرداخت این خرید امکان پذیر نبود و از لحاظ مدیریت بیماری کرونا در تنگنای شدیدی قرار داشته ایم.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: مردم نیز تحت تاثیر مشکلات و تنگنا‌های زیادی قرار گرفتند با این وجود نظام تلاش زیادی کرد که این کاهش یابد.

بیشتر بخوانید : آغاز تبلیغات انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا

سلیمانی عنوان کرد: از مردم تقاضا دارم از صندوق‌ها قهر نکنند و نگویند که سختی هست بالاخره هر انقلاب سختی دارد و ما به یاری خدا و با حضور مردم از این گردنه هم به زودی عبور میکنیم و هم تحریم‌ها و هم کرونا را پشت سر خواهیم گذاشت و قطعاً مردم به آرامش خوبی می‌رسند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of