استاندار خوزستان:

در انتخابات حضور پیدا کنیم و قهر نداشته باشیم

استاندار خوزستان گفت: در این انتخابات هم باید حضور پیدا کنیم و قهر نداشته باشیم؛ بالاخره همه داوطلبان انتخابات فرزندان این نظام و کشور هستند و هر کس رئیس جمهور شود همه ما تابع نظر مردم هستیم.

قاسم سلیمانی‌دشتکی روز شنبه، ۱۵ خرادد در مقدمه نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان بهبهان با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد گفت: امام اعتقاد عمیقی به حضور مردم در همه صحنه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها داشت و به همین دلیل بود که برخلاف انقلاب‌ها و دگرگونی‌هایی که در خیلی از کشورها اتفاق می‌افتاد و ممکن بود اصلا انتخاباتی برگزار نکنند و یا اگر هم اتتخاباتی برگزار می‌کردند معمولا پس از سه چهار سال از تثبیت نظام‌شان صورت می‌گرفت که آن هم انتخابات فرمایشی بود؛ به محض پیروزی انقلاب اسلامی رفراندوم جمهوری اسلامی برگزار شد و پس از آن نیز به طور متوسط هر یک یا دو سال ما انتخابات داشتیم.

به گزارش اهواز نوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: این نشان‌دهنده مردم‌سالاری دینی و رجوع به آرای عمومی و تعیین سرنوشت مردم به دست خویش بود.

استاندار خوزستان یادآور شد: نظام ما بر پایه جمهوریت و اسلامیت بنا نهاده شده و هر دو رکن برای ما ارزشمند هستند و دو بال یک حرکت قوی و عظیم جمهوری اسلامی ایران هستند و مقام معظم رهبری هم تاکید زیادی به حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب دارند.

سلیمانی‌دشتکی گفت: هرگاه مردم در صحنه حضور داشتند انقلاب ما قوی‌تر بود که مهمترین نمود آن در هشت سال دفاع مقدس بود که خون شهدای والامقام ما و ایثارگری آن‌ها و استقامت خانواده گرانقدر شهدا و ایثارگران و آزادگان منجر به بیمه کشور و نظام شد.

وی افزود: ما در دوران مختلف در همه جنگ‌ها بخشی از خاک‌مان را از دست دادیم در حالی که در دوران دفاع مقدس اجازه جدا شدن یک وجب از خاک میهن‌مان را ندادیم و پس از آن نیز حضور مردم موجب تقویت کشور شد و از طمع و تهدید دشمنان پیشگیری کرد و اگر این حضور مردم نبود، احتمال داشت ما هم گرفتار سرنوشت شوم برخی از کشورهای جنگ‌زده شویم.

استاندار خوزستان افزود: این امنیت و قدرت کشور، مرهون ایستادگی شهدا، حضور مردم، رهبری امام امت و جانشین صالح ایشان حضرت آیت‎الله خامنه‌ای است.

سلیمانی‌دشتکی گفت: امیدواریم این نظام به راه خود با قدرت ادامه دهد تا به صاحب اصلی‌اش حضرت امام زمان(عج) تحویل داده شود.

وی افزود: در این انتخابات نیز باید حضور پیدا کنیم و قهر نداشته باشیم؛ بالاخره همه داوطلبان انتخابات فرزندان این نظام و کشور هستند و هر کس رئیس جمهور شود همه ما تابع نظر مردم هستیم.

استاندار خوزستان گفت: به عنوان مسئولان استان و خدمتگزاران مردم موظف به برگزاری انتخابات سالم و پرشور هستیم و انتظار و آرزو داریم که با حضور حداکثری مردم برگزار شود و هدف ما حفظ سلامت انتخابات و صیانت از آرای مردم است.

سلیمانی‌دشتکی تاکید کرد: مدیران تصور نکنند که دو ماه دیگر کار دولت فعلی به پایان می‌رسد؛ اگر دوره مسئولیت مدیران تداوم داشت به خدمت به مردم ادامه می‌دهند و اگر هم برای مدیری توفیق تداوم خدمت به مردم ادامه نداشت تا آخرین روز و لحظه و با انگیزه بالا امور پیگیری شود تا در بهترین شرایط ممکن و با افتخار در انجام تمام و کمال وظایف محوله، مسئولیت تحویل مدیر بعدی شود و امیدواریم خدمتگزار خوب و روسفیدی برای مردم و نظام باشیم و یک باقیات و صالحاتی برای خودمان به جا گذاریم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of