این روزها حتی در بسیاری از مناطق شهری از جمله بعضی آپارتمان‌ها، مشکلات آنتن‌دهی برای کاربران موبایل دردسرساز شده است. اگر شما هم با این مشکلات مواجه شده‌اید و بعد از خارج شدن از منزل یا محل کار و اتصال مجدد به شبکه، با انبوهی از پیامک‌های تماس از دست‌رفته مواجه می‌شوید، باید بگوییم که با فناوری جدید سیم‌کارت هوشمند، مشکلات مربوط به آنتن دهی حل شده است.

«شاتل موبایل»، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، برای اولین بار در ایران از «سیم‌کارت هوشمند» رونمایی کرده است. سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهترین و با کیفیت ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را برای مشترک انتخاب می‌کند.

شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه دهنده سیم‌کارت هوشمند در ایران است که تمامی خدمات ارتباطی را شامل مکالمه، پیامک و اینترنت ۳G و ۴G/LTE با پوشش سراسری به مشترکین خود در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال به دکل‌های مخابراتی همه اپراتورها، به طور مداوم شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل کرده و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال اپراتورهای مختلف در هر منطقه از کشور را انتخاب می‌کند. بر این اساس، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت آنتن‌دهی هوشمند، همیشه گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های ۳G و ۴G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین خود فراهم می‌آورد.

 

روش های خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل

 

 1. به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل به آدرس https://shop.shatelmobile.ir مراجعه کنید.
 2. با مرکز پشتیبانی شبانه‌روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.
 3. عبارت ak را به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ پیامک کنید تا کارشناسان شاتل موبایل برای انتخاب شماره و ارسال سیم‌‌کارت به درب منزل‌تان با شما تماس بگیرند.

 

مزایا و خدمات ویژه شاتل موبایل

 • شبکه تلفن همراه هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن
 • گسترده‌ترین پوشش‌سراسری ۳G و ۴G/LTE در سراسر کشور
 • پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱
 • انتقال باقی‌مانده حجم اینترنت به دوره بعد برای اولین بار در ایران
 • اشتراک رایگان سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال نماوا
 • تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت
 • تعرفه‌های مقرون به‌صرفه بسته‌های سیم‌کارت اعتباری
 • تنها تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه کشور