وداعی جانسوز پس از ۳۲ سال دوری با شهید “مرادی نسب” در دزفول + تصاویر

مراسم وداع شهید کامبیز مرادی نسب در حسینیه ثارالله شهرستان دزفول برگزار شد.

به گزارش  اهواز نوین ، وداع با شهید تازه تفحص شده شهید کامبیز مرادی نسب که پس از ۳۲ سال پیکر مطهرش شناسایی شده بود، در حسینیه ثارالله شهرستان دزفول برگزار شد.

این مراسم  با حضور پرشور مردم و مسئولین استانی و شهرستانی با رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

در حاشیه این مراسم سردار یونس عبدی رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: صحنه‌های عجیبی در مراسم شاهده بودیم. با وجود اینکه ۳۲سال گذشته، اما شاهد استقبال به یادمانی و نیز حضور باشکوه مردم شهرستان دزفول بودیم.

وی افزود: بازگشت این شهیدعالی قدر  بعد از گذشته ۳۲سال این پیام را می‌دهد که  مسئولان، مردم و همه افرادی که در این کشور زندگی می‌کنید عزت و اقتدار شما مرهوم جانفشانی شهدای هشت سال دفاع مقدس است که با پیروی از سرورشهیدان و نهضت امام حسینی رفتند و از آب و خاک و آرمان های مقدس انقلاب با دستان خالی دفاع کردند.

عبدی در ادامه به جانفشانی و ایثارشهدای هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس به ظاهر با رژیم بعثی عراق مبارزه می‌کردند ولی به  باطن قریب به بیست وهفت کشور ویژه آمریکا در همه امورات از رژیم بعث عراق پشتیبانی می‌کردند. ولی با این وجود در هشت سال دفاع مقدس نتوانست انقلاب اسلامی نوپای را از پا در بیاورد بلکه با رشادت، جانفشانی و ایثار جوانان ما خودش از پا در آمد.

وی گفت: مسئولان، مقامات، مردم و امت شهیدپرور همه مدیون و مرهون خون پاک شهدا هستیم و باید قدرشناس شهدا باشیم.

در ادامه  تصاویری از این مراسم را مشاهده کنید:

انتهای پیام/۳۴۱/ی

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of