تداوم اجرای عملیات تسطیح و پاکسازی منازل کوی مهدیس

مدیر منطقه ۸ از تداوم عملیات اجرایی تسطیح و پاکسازی خیابانهای کوی مهدیس در راستای ایمن سازی، سهولت تردد خودروها و رفاه حال عابرین خبر داد .

به گزارش اهواز نوین به نقل از اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه با اعلام خبر فوق با بیان اینکه در ادامه فعالیتهای عمرانی و خدماتی و به منظور ایمن سازی مسیر خیابانها جهت سهولت تردد خودروها و رفاه حال عابرین عملیات اجرایی خاکریزی ، تسطیح و پاکسازی سطح ناحیه ۵ خدمات شهری در کوی مهدیس انجام گردید افزود : ارتقائ فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاهداشتن محل زندگی می تواند از بوجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند .
وی در ادامه گفت : با توجه به وضعیت فیزیکی خاص کوی مهدیس بواسطه وجود زمین های بایر و موات ‌، خاک و نخاله های رها شده زیادی در آن مشاهده می شود از این رو این منطقه طی برنامه ریزی صورت گرفته اقدام به تسطیح و پاکسازی مسیر میدان تعاون تا کمربندی مهدیس و مسیر منازل تهران جنوب و منازل آرد و نان کوی مهدیس توسط لودر نموده است .
گفتنی است شهرداری منطقه ۸ بطور مستمر طرح جمع آوری نخاله های رها شده در کوی مهدیس را در دستور کار دارد که این اقدام موجب رضایتمندی اهالی و شهروندان گردیده است .
0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of