نمایشگاه عکسِ گروهیِ «دیدار با مرد میدان» در شرکت لوله سازی اهواز بپا شد

نمایشگاهِ عکسِ گروهیِ «دیدار با مرد میدان» با حضورِ سردار احمد، خادم سید الشهدا فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا در جنوب غرب کشور در شرکت لوله سازی اهواز به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، در حاشیه این نمایشگاه سردار احمد خادم سید الشهدا در گفت‌وگو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد یک رویداد هنری خوب با هدف پاسداشت مقام شهید حاج قاسم سلیمانی بودیم.

وی افزود: نقطه جالب این نمایشگاه حضور دختر خانمی بود که با دکلمه‌ زیبایش نشان داد فرهنگ و هدف حاج قاسم سلیمانی در نسل بعد جاری است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا در جنوب غرب کشور با اشاره به ارتباط صمیمی که سردار سلیمان با مردم برقرار می‌کرد، گفت: در سیل سال گذشته خوزستان به همراه ابومهدی‌ المهندس از نزدیک با روستاییان دیدار کرد و با دستان خودشان به مردم  یاری رساندند.

خادم سید الشهدا بیان کرد: حاج قاسم الگوی اخلاق بود و همیشه می‌گفت با مرد درد کشیده باید با مهربانی رفتار کرد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم اهل تشریفات نبود و یک مدیر جهادی بود، عنوان کرد: سردار سلیمانی در زمان سیل  با تصمیمات مهندسی برای مسیر سیل، بخش مهمی از مشکلات را حل کرد.

mardemeidan2

در ادامه علی خنیفر، مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز گفت: بواسطه‌ هنر، فرهنگ ارزشمند شهادت و ایثار می‌تواند به نسل‌‌های بعد منتقل شود.

وی افزود: مراسم تشییع سردار دل‌ها در اهواز باعث شد لحظاتی تکرار نشدنی توسط هنرمندان ثبت شود که قصد داشتیم به واسطه‌ این تصاویر و نمایشگاه، تجدید میثاقی با سردار دلها داشته باشیم.

خنیفر افزود: این عکاسان هر کدام از نگاه خود، شیفتگی، عشق و ارادت مردم استانمان به سردار دل‌ها را به بهترین شیوه ثبت کردند. هر عکس، داستانی از مهربانی و محبت مردم ولایت‌مدار به سردار دل‌ها است.

این نمایشگاه با ۲۸ تصویر از مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی از هشت عکاس خبری حرفه‌ای خوزستانی بازگشایی شد که علاقه‌مندان در ایام دهه بصیرت از این نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، شرکت لوله سازی اهواز  با برگزاری این رویدادی هنری به استقبال سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی رفت و در این نمایشگاه، آثار عکاسان خبری استان ازجمله محمد آهنگر(خبرنگار فارس)، مهناز دژبان(خبرگزاری ایسنا)، مرتضی جابریان(خبرگزاری مهر) مونا صیافی‌زاده(خبرگزاری ایکنا)، علی معرف(خبرگزاری ایرنا)، علی محمدی(خبرگزای ایسنا)، مهدی پدرام‌خو(خبرگزاری تسنیم)، و حمیدرضا ترابی‌فرد(خبرگزاری ایرنا) به نمایش گذاشته شد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x