آمار بالای حبس در آسانسور در اهواز به دلیل قطعی برق

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: شاخص ترین حوادث رخ داده در ۲۴ ساعت گذشته در اهواز حبس در آسانسور شهروندان اهوازی به دلیل قطعی برق بوده است.

به گزارش اهواز نوین، ابراهیم قنبری چهارشنبه بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ عملیات امداد و نجات از سوی این سازمان انجام گرفت که هشت مورد از این عملیات ها مربوط به حبس در آسانسور به دلیل قطعی برق بوده است، این میزان حبس در آسانسوردر مدت زمان ۲۴ ساعت سابقه نداشته است.

وی گفت: خوشبختانه با حضور به موقع امدادگران آتش نشانی در مدت زمان سه دقیقه در محل حادثه و امدادرسانی به موقع از وقوع صدمات جانی جلوگیری شد.

طبق اطلاع برخی شهروندان طی۲ روز گذشته برخی مناطق اهواز دچار قطعی برق شده است.

رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز در خصوص قطعی برق درشهر به خبرنگار ایرنا گفت: هر ساله در فصل زمستان عملیات اورهال شبکه برق انجام می شود که برای این کار باید شبکه برق هر منطقه موردنظر قطع شود.

علیرضا شکرخدایی ادامه داد: از دیگر عملیات هایی که در اهواز در حال انجام است تعویض سیمهای فرسوده مسی با کابلهای جدید است که برای انجام این عملیات نیز باید برق مناطق مورد هدف قطع شود.

وی گفت : مردم برای آگاهی از زمان خاموشی‌ها و قطعی برق به سایت شرکت توزیع برق اهواز و یا با استفاده از اپلیکیشن ” برق من” و یا تلفن ۱۲۴ استفاده کنند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of