سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا خبر داد

جزئیات تصمیم‌گیری‌های جدید برای محدودیت‌ها در خوزستان

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان جزئیات تصمیم‌گیری‌های جدید برای محدودیت‌های کرونایی در استان را تشریح کرد.

به گزارش اهواز نوین به نقل از رضا نجاتی با اشاره به مصوبات جلسه امروز (۲۰ دی‌ماه) ستاد مدیریت کرونا در خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان نسبت به قبل، در شرایط خوبی قرار گرفته است و هم مردم رعایت کردند و هم خوب مدیریت شد. نتیجه زحمات مجموعه بهداشت و درمان حاکی از این است در خوزستان وضعیت خوبی حاکم شده است.

وی افزود: بر این اساس، گروه‌های مشاغل ۱، ۲، ۳ و ۴ می‌توانند با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت داشته باشند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بیان کرد: بحث حضور دو سوم کارکنان در محل کار فعلا همچنان باقی است و کارکنان ادارات استان خوزستان در همه شهرستان‌ها در محل کار و یک‌سوم نیز به صورت نوبت کاری، فعالیت می‌کنند.

وی افزود: ساعت کاری ادارات در اهواز از ۸ تا ۱۳:۳۰ و در دیگر شهرستان‌ها از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است.

نجاتی گفت: تردد بین شهری فعلا بلامانع است اما تردد بعد از ساعت ۲۱ همچنان ممنوع است.

وی تصریح کرد: برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا با جمعیت زیاد نیز ممنوع است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به اینکه اکنون چهار شهر خوزستان در شرایط زرد قرار دارند، بیان کرد: هر چند خوزستان، از نظر شیوع کرونا در وضعیت خوبی است اما مردم باید بدانند که اینها به معنی این نیست که کرونا تمام شده است و با رفتارهای غیراصولی دوباره به شرایط قرمز برمی‌گردیم و بنابراین باید تلاش کنیم که وضعیت کنونی را حفظ کنیم.

وی گفت: هر چند محدودیت‌های کرونایی در استان خوزستان کاهش یافته اما مردم همچنان باید رعایت کنند و در غیر این صورت، محدودیت‌ها با عدم رعایت مردم می‌توانند در هفته آینده برگردند و باز هم محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی ایجاد کنیم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of