شهرداری اهواز و قرارگاه خاتم برای محرومیت زدایی پای کار هستند/سیاه نمایی موجب ناامیدی مردم می‌شود

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: قرارگاه خاتم الانبیا که بنا است در ۵ منطقه پروژه بزرگ محرومیت زدایی را اجرا کند و شهردار اهواز، مسوولین و شهرداران مناطق ۸ گانه اهواز نیز پای کار هستند تا در این مناطق، با کمک دستگاه‌ها، صنایع، سپاه و ارتش به حل مشکلات اولویت دار بپردازند.

حجت‌الاسلام سیدعبدالنبی موسوی‌فرد عصر امروز در جلسه شورای اداری خوزستان، اظهار کرد: تضعیف دولت‌ها مورد نهی شدید مقام معظم رهبری است و نباید جوری شود که فضا برای سوء استفاده دشمنان مهیا شود، اگر اینگونه شد، موقعیت برای حل مشکلات مردم سخت می‌شود.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم دستاوردهای نظام اسلامی را به مردم بنمایانیم، سختی وضعیت معیشتی مردم سبب شده زحمات شما مسئولان کمتر به چشم بیاید.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: سیاه‌نمایی جز نا امیدی دستاوردی برای مردم نخواهد داشت، مادامی که مردم را همراه خود داشته باشیم، قدرت‌ها را شکست می‌دهیم. همه عزیزان که در حاکمیت هستند باید تلاش کنیم خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه دهیم.

وی خطاب به مسوولین حاضر در جلسه، عنوان کرد: در بین مردم حاضر بشوید، چقدر  خوب است که بنده، آقای استاندار و دیگر عزیزان بین مردم حاضر بشویم و مثلا در کنار زمین بازی جوانان حاضر شویم و درد و دل آن‌ها را بشنویم.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد بیان کرد: حرکت هماهنگی قرار است از روز دهم آبان در مناطق مختلف اهواز در جهت حل مشکلات انجام شود، قرارگاه خاتم الانبیا که بنا است در ۵ منطقه پروژه بزرگ محرومیت زدایی را اجرا کند و شهردار اهواز، مسئولین و شهرداران مناطق ۸ گانه اهواز نیز پای کار هستند تا در این مناطق، به حل مشکلات اولویت دار بپردازند.

وی افزود: در این برنامه قرار است از تمام ظرفیت شرکت‌ها، ارتش، سپاه و دیگر نهادها استفاده شود و اتفاقی مانند دوران سیل در جهت رفع مشکلات بیفتد، طلاب نیز به کار فرهنگی خواهند پرداخت و نیروهای جهادی نیز به میدان خواهند آمد. وقتی مثلا یک هفته به‌صورت مداوم کار به این صورت انجام شود، حتما نتایج خوبی خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در شهرهای دیگر استان نیز خوب است که ائمه جمعه و مسئولین، اولویت حل مشکلات شهرها را مشخص کنند تا چنین اقدامی نیز در این شهرها انجام شود. انعکاس اخبار این  اقدامات نیز بسیار مهم است و کارهای خوبی که انجام می‌شود و مشکلاتی که حل می‌شوند، تاثیر مثبتی در دید مردم خواهد داشت.

وی ادامه داد: چنانچه بین مسوولین اعم از مدیران کل، نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه و دیگر عزیزان، هم‌‌افزایی و هماهنگی خوبی وجود داشته باشد، می‌توانیم عملکرد بهتری جهت حل مشکلات مردم داشته باشیم.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد در خصوص موضوع برداشت و فروش برنج در خوزستان، عنوان کرد: ورود و خروج برنج و شالی از استان مورد بررسی خاص قرار بگیرد و جوری در این خصوص تدبیر شود که ضرر به حداقل برسد.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x