درخواست خوزستان برای محدودیت‌های بیشتر / از سفر به مسجدسلیمان خودداری کنید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به قرار گرفتن مسجدسلیمان جزو شهرهای فوق پرخطر کشور، از خوزستانی‌ها خواست از سفر به این شهر خودداری کنند.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به قرار گرفتن مسجدسلیمان جزو ۴۳ شهر فوق پرخطر (فوق قرمز) کرونا در سطح کشور، اظهار کرد: در روزهای اخیر تعداد بیماران بستری مسجدسلیمان به شدت بالا رفته بود و روز پنجشنه جزو ۴۳ شهر پرخطر کرونا در کشور معرفی شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از مردم به ویژه افرادی که در شهرهای اطراف و مجاورت مسجدسلیمان قرار دارند می‌خواهیم به مسجدسلیمان نروند. همچنین مردم دورهمی‌های خانوادگی در مسجدسلیمان را کنار بگذارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مردم رفتارهای پرخطر و شرکت در مراسم عزا و عروسی را انجام ندهند. در شرایط قرمز کرونا، مسافرت و دورهمی‌های خانوادگی به معنی پذیرفتن ابتلا به کرونا است.

وی بیان کرد: شهرهای اهواز، بهبهان، آغاجاری و امیدیه از جمله شهرهای قرمز هستند. روز پنجشنبه (اول آبان‌ماه) نیز تعداد بیماران بستری ۱۰۰ نفر بود.

ابول‌نژادیان تصریح کرد: با توجه به تعطیلی‌های پیش رو از مردم می‌خواهیم دورهمی‌های خانوادگی و مسافرت را فعلا انجام ندهند زیرا با این اقدامات، ریسک ابتلا بالاتر می‌رود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با توجه به تعطیلی پیش رو طرحی را آماده کرده‌ایم تا روز شنبه ارائه شود. البته چندین بار چنین طرح‌هایی از سوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و ستاد استانی مقابله با کرونا در خوزستان ارائه شد اما به دلیل سیاست ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌های سطح ۳ و ۴ اعمال شد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: مجددا روز شنبه این موضوع را در دستور کار داریم و امیدواریم ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه اعمال محدودیت‌ها در سطح درخواست استان خوزستان را بدهد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x