نمایشگاه نقاشی «تجلی» در اهواز برپا می‌شود

رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان از برپایی اولین نمایشگاه تجسمی استان پس از هفت ماه از آغاز بحران کرونا خبر داد.

محمد عدیلی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کرونا منجر به هفت ماه رکود در گالری‌گردی حرفه‌ای اهواز شد و فاصله زیادی در جریان مثبت گالری‌های تجسمی، هنرمندان و خریداران آثار هنری انداخت.

وی ادامه داد: تا پیش از شروع کرونا اهواز چهار گالری معتبر و حرفه‌ای داشت که به ترتیبِ افتتاح از سال ۹۷ تا ۹۸ شامل گالری کینو، گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان، گالری دوربین و گالری یوما می‌شود.

رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان گفت: بحران کرونا و ادامه این وضعیت، رکود و فشار زیادی را بر مدیران گالری‌های خوزستان وارد آورد؛ در حدی که در شرف ورشکستگی‌ و تعطیلی بودند. حال اولین نمایشگاه تجسمی پس از هفت ماه از آغاز بحران کرونا، این هفته در گالری کینو اهواز افتتاح می‌شود.

مسعود رضایی، مدیر گالری کینو نیز در خصوص نمایشگاه پیش رو به ایسنا گفت: این نمایشگاه نقاشی با عنوان «تجلی» شامل آثاری از حدیث بهرامی، هنرمند اهوازی است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه ساعت ۱۸ روز جمعه، ۲۸ شهریور ۹۹، در گالری کینو افتتاح می‌شود. همچنین در روزهای آتی برای بازدید علاقه‌مندان از ۲۹ شهریور تا دوم مهر ۹۹ از ساعت ۱۸ تا ۲۳ پذیرای هنرمندان و خریداران آثار هنری‌ است.

رضایی گفت: علاقه‌مندان برای تماشای آثار حدیث بهرامی می‌توانند به نشانی اهواز، گالری کینو، بلوار پاسداران، سه راه فرودگاه، بین زاهد و وطن، پلاک ۷۳۸، مراجعه کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x