مشکل قطعی برق جنوب شرق دزفول برطرف شد

مشکل قطع برق روستاها و مناطقی از جنوب شرق دزفول که از ظهر امروز پنجشنبه رخ داده بود با تلاش ماموران انتقال برق برطرف شد.

به گزارش اهوازنوین به نقل از خبرگزاری ایرنا : مدیر امور بهره برداری برق منطقه‌ای شمال خوزستان در این باره گفت: از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه امروز به علت مشکل در پاورفیوز یکی از فازهای ترانس، برق مناطقی چون قلعه نو، قلعه سید، شهرک زارعی، کوی پیام نور، قلعه ربع، قلعه نو شمس آباد و بنه عبدمحمد دچار مشکل شد.
محسن مرادی افزود: با توجه به اینکه این اتفاق در روز تعطیل اتفاق افتاد با فراخوان نیروهای عملیاتی در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل اقدام و در ساعت ۱۵:۱۴ دقیقه مشکل برق این مناطق برطرف شد.
وی گفت: افزایش بیش از اندازه گرما و مصرف بیش از حد برق موجب این مشکل شده و افزون بر ۲۰ هزار مشترک برق را با خاموشی مواجه کرده بود.
مرادی از شهروندان خواست با مدیریت مصرف برق در تابستان بسیار گرم همکاری لازم را داشته باشند تا از خاموشی‌های ناخواسته جلوگیری شود.
شهرستان دزفول افزون بر ۱۵۴ هزار مشترک برق دارد.
گرمای هوا در هفته جاری به بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد رسید و باعث تعطیلی ادارات و بانک‌های شهرستان دزفول و اغلب شهرستان‌های خوزستان در روزهای یکشنبه تا سه شنبه شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of