فعالیت مجازی کانون پرورش فکری اندیمشک

رئیس کانون پرورش فکری کودک و نوجوان اندیمشک گفت: آموزش فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان در راستای حفظ سلامت آنها که از اسفندماه به صورت مجازی آغاز شده‌است همچنان ادامه دارد.

فرخنده کمرکنی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:آموزش قصه نویسی ،شعر ،نقاشی ، کاردستی ،خوشنویسی ، سفالگری، بازی های کودکانه ، علمی و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از طریق مجازی برای اعضا این کانون ها ارایه
می شود.
وی اظهار داشت: به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از تاثیر منفی استرس ناشی از شیوع بیماری کرونا در بین آنها ، آموزش های لازم همچنین لزوم رعایت نکات بهداشتی به آنها ارائه شده است.
کمرکنی برگزاری کارگاههای کتابخوانی را از دیگر برنامه های مجازی این کانون ها عنوان کرد و افزود:به منظور ترغیب کودکان و نوجوانان به کتابخوانی و تشویق آنها به ماندن در منزل ، برنامه مجازی کتابخوانی نیز برای آنها اجرا می شود.
وی افزود:در این راستا تعدادی ماسک و سایر ملزومات بهداشتی بین اعضای کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان اندیمشک و خانواده های آنها توزیع شد ضمن اینکه ۳۰ بسته شامل مواد ضدعفونی ، ماسک و لباس پزشکی به بیمارستان شهرستان اهدا شد.
پنج کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در اندیمشک از اسفندماه تاکنون به صورت مجازی به اعضا خدمات آموزشی و سرگرمی ارائه می کننند و این روند تا عادی شدن شرایط از نظر بیماری کرونا ادامه دارد.
شهرستان اندیمشک دارای پنج کانون پرورش فکری کودک و نوجوان است.

انتهای پیام/ایرنا

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of