رزمایش همدلی ، موج کمک های مومنانه در خوزستان

قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) پس از منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه با همکاری نماینده ولی فقیه استان حجت الاسلام موسوی فرد، استاندار خوزستان غلامرضا شریعتی، فرمانده سپاه خوزستان سردار شاهوارپور و بسیج، شکل گرفت.

روز گذشته اولین مرحله رزمایش کمک مومنانه توسط این قرارگاه برگزارشد.

فرمانده سپاه خوزستان سردار شاهوارپور در حاشیه مراسم با تبریک پرتاب موفقیت آمیز و قرار گرفتن ماهواره نظامی نور در میدان زمین توسط سپاه، اظهار کرد: با همت و تلاش نهادها، مساجد، هیئات و همکاری نماینده ولی فقیه استان خوزستان و استاندار، قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک مومنانه شکل گرفت.

سردار شاهوارپور افزود: امروز اولین رزمایش کمک مومنانه توسط این قرارگاه ۵۰ هزار بسته غذایی در مناطق محروم توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه خوزستان با تشکر از مردم خوزستان، رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس که با حضور همیشگی خود در تهیه بسته های غذایی کمک کرده اند، گفت: همه باهم از مبارزان ویروس کرونا در خط مقدم که کادر درمانی هستند، پشتیبانی میکنیم و به سبب فعالیت جهادگرانه کادر درمانی آمار بهبودیافتگان خوزستان در جایگاه مناسبی است.

حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه خوزستان نیز عنوان کرد: در دنیا این شور و اشتیاق مردم در سراسر کشور پس از فرمان حضرت آقا در جهت کمک مومنانه و توزیع بسته های ارزاق بی نظیر است.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز اذعان کرد: تلاش همه ی مسئولین و مردم در جهت مواسات مومنانه برای افرادی در نظر گرفته شده است که به دلیل تصمیمات دولت در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا معیشت این خانوارها را تحت تاثیر قرار داده و امکان ارتزاق آن‌ها با مشکل مواجه شود.

شریعتی افزود: ما نیز متعهد شدیم ۲۵۰ الی ۳۰۰ هزار بسته غذایی را تامین و در سطح استان توزیع کنیم که طی هفته های آینده نیز مابقی بسته های ارزاق توزیع خواهد شد.
گفتنی است که شروع عملیات با رمز یا امام حسن مجتبی (ع) توسط فرمانده سپاه خوزستان آغاز شد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x