رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت کنند

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه همچنان خطر کرونا در خیابان ها است، گفت: تهدید کرونا برطرف نشده است و هر فردی ممکن است ناقل ویروس اما بدون علامت باشد.

به گزارش اهوازنوین دکتر شکرالله سلمان زاده با اشاره به آغاز مرحله دوم فاصله گذاری اجتماعی (فاصله گذاری هوشمند)، اظهار کرد: در این راستا امروز (۳۱ فروردین ماه) با فرمانداران منطقه جلسه ای برگزار کرده ایم تا بر عدم فعالیت مشاغلی که همچنان باید تعطیل باشند، نظارت شود. همچنین اصناف مجاز به فعالیت باید شرایط آغاز فعالیت را رعایت کنند و شرایط به نحوی پیش برود که خطری مردم را تهدید نکند. برگزاری این جلسه به منظور تشدید نظارت ها برگزار شده است.
وی افزود: بازگشایی اصناف کم‌خطر طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ شده است اما مسئولین باید بر اجرای دستورالعمل ها نظارت کنند و قرار نیست اصناف به هر شکل ممکن فعالیت کنند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان عنوان کرد: روند بروز کرونا در منطقه در روزهای اخیر کمتر شده و ثبات بهتری پیدا کرده است و امیدواریم با همکاری بیشتر مردم، موارد ابتلا در این شهرستان به صفر برسد.
وی با بیان اینکه همچنان خطر کرونا در خیابان ها است، تاکید کرد: خطر و تهدید کرونا برطرف نشده است و هر فردی ممکن است ناقل ویروس اما بدون علامت باشد بنابراین مردم باید در خانه بمانند و در صورت خروج ضروری، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
سلمان زاده ادامه داد: از اصناف مجاز به فعالیت، تقاضا می کنم دستورالعمل ها را رعایت و امکان فاصله گذاری را برای مراجعین فراهم کنند. از ادارات مختلف نیز می خواهیم مواد ضدعفونی کردن دست ها را برای کارکنان و مراجعین فراهم و شرایط برای فاصله گذاری اجتماعی را برای مراجعین و کارکنان خود مهیا کنند. همچنین به کارمندان دارای بیماری زمینه ای مرخصی بدهند.
انتهای پیام/ ایسنا

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of