هلال احمر در مبادی ورودی خوزستان بیماریابی می‌کند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: هلال احمر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بحث شیوع ویروس کرونا با استقرار در مبادی‌ ورودی استان بیماریابی می‌کند.

علی خدادادی روز یکشنبه بیان کرد: هلال احمر به عنوان معین وزارت بهداشت در بحث کرونا بعد از شیوع این ویروس در کشور همگام با نیروهای بهداشت و درمان در حوزه‌های مختلف امداد و نجات، درمان و آموزش اقدام به برنامه‌ریزی لازم در بخش‌های مختلف کرده است.

وی گفت: هلال احمر در ۷۱ پست غربالگری ویروس کرونا در سطح استان خوزستان آموزش‌های بهداشتی و خود مراقبتی به مردم ارائه می‌کند.

خدادادی افزود: هلال احمر تلاش دارد با آموزش‌های فراگیر در زمینه کاهش خطرپذیری، اطلاع رسانی به مردم برای ماندن در خانه و آموزش‌های لازم برای جلوگیری از انتشار این ویروس ورود و همکاری کند.

وی ادامه داد: آموزش می‌تواند تاثیر زیادی در فراهم کردن شرایط برای همکاری مردم در جلوگیری از انتشار این ویروس داشته باشد.

جمعیت هلال احمر خوزستان در کنار همکاری با دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بحث ویروس کرونا در بخش‌های مختلف، یک بیمارستان یکصد تخت خوابه در اهواز (بیمارستان آیت اله طالقانی سابق) را نیز برای بستری بیماران مبتلا به این ویروس اختصاص داده است.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x