افتتاح مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان /مشکل تردد ٩ هزار نفر در اهواز حل شد

مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان با حضور استاندار خوزستان و شهردار اهوازو برخی از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز افتتاح شد.

به گزارش اهواز نوین، عصر روز گذشته مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان با حضور استاندار خوزستان و شهردار اهوازو برخی از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در منطقه هشت شهرداری اهواز افتتاح شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بهره برداری گفت: مسیر مجموعه بنکداران و آهن فروشان که حدودا سه کیلومتر است فارغ از هزینه و طول مسیر از اهمیت مهمی برخوردار است.

شریعتی با بیان اینکه بنکداران، صنف آهن فروشان، مهدیس و مشاغل مزاحم نیازمند اجرای این مسیر بودند گفت: شهرداری توانست اقداماتی در جهت اجرایی شدن پروژه انجام دهد و با جدیت کار را دنبال کند.

استاندار خوزستان اظهار کرد: مشکل جدی و گله مندی شهروندان که در این منطقه رفت و آمد داشتند با بهره برداری این مسیر مرتفع شد.

شهردار اهواز نیز در حاشیه این مراسم گفت: مسیری که امروز به بهره برداری رسید یکی از مشکلات جدی منطقه مهدیس، مجموعه بنکداران و آهن فروشان را مرتفع کرد.

وی ادامه داد:نبود این مسیر برای خدمات رسانی به شهر اخلال ایجاد میکرد که با همکاری معاونت فنی شهرداری اهواز در مدت زمان کوتاهی این جاده احداث شد.

شاعری افزود: امیدواریم اجرای پروژهای شهری همانند این پروژه با آهنگ شتابان تری در اهواز ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس،در مسیر مجموعه بنکداران و آهن فروشان ٩ هزار نفر رفت و آمد می کنند و با اجرای آن در روز بار ترافیکی در کوی مهدیس را کمتر می کند.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of