حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز/ از شعار روز اتحاد تا خون خواهی سردار سلیمانی

شعار «ابد والله ما ننسی سلیمانی» و «حاج قاسم دلاور، راهت ادامه دارد» در همزمانی چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها و جشن پیروزی انقلاب بر زبان‌ها در جریان است.

با اینکه طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ساعت شروع راهپیمایی ساعت ۹ صبح اعلام شده بود اما مردم ولایتمدار اهواز حتی ساعت‌ها قبل از زمان تعیین شده به خیابان‌ها آمده بودند.

علی‌رغم اعلام دمای صفر درجه توسط مدیرکل هواشناسی خوزستان که در سی سال گذشته در اهواز بی‌سابقه بوده است حضور کودکان و حتی افراد میانسال بیش از همه مشهود است.

شعار «ابد والله ما ننسی سلیمانی» و «حاج قاسم دلاور، راهت ادامه دارد» در همزمانی چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها و جشن پیروزی انقلاب بر زبان‌ها در جریان است.

 دقایقی پیش به احترام سردار سپهبد سلیمانی و تمام شهدا پرچم‌ها یکصدا و با فریاد «هیهات منا الذله» و « الله و اکبر» بر دستان اهوازی‌ها به رقص درآمد.

شعار «الیوم یوم الاتحاد» بی‌وقفه در حال تکرار است و شیرینی « این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده» را حتی از دهان کودکان خردسال می‌توان چید.

روحانیت، دانشجویان، کسبه، پیر، جوان، کودک، امروز همه با فریاد «آل سعود، هم الیهود» به یاد شهدای انقلاب و مدافعین حرم برای به رخ دشمن کشیدن بصیرت و عزم فولادین در حال تشکیل زنجیره‌ای متحد از جمعیت هستند تا رسانه‌های معاند را با نشان دادن همدلی اقوام بختیاری، عرب و لر در سرزمینی که از خون شهدا روییده به تحیر وا دارند.

سیل خروشان جمعیت نیز همچنان در خیابان‌ها جاری است و لحظه به لحظه مردم از خیابان‌های منتهی به محل اصلی راهپیمایی به جمعیت ملحق می‌شوند.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x