مادران و همسران شهدای خوزستانی تکریم شدند

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: چادر این مادران را باید بوسید چرا که فرزندانی تربیت کردند که دین اسلام بر زمین نماند و فدایی حسین ( ع) بودند.

سرهنگ عبدالرضا حاجتی، معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان صبح امروز در مراسم تکریم مادران و همسران شهدا که همزمان با سالروز وفات ام‌البنین(ع) برگزار شد ضمن بیان اینکه جوانان ما در جنگ تحمیلی با تمام وجود در برابر دنیای کفر ایستادند اظهار کرد: ما به مادران شهدا مدیون هستیم و دست آنها را میبوسیم چرا که حاصل تربیت آنها فرزندانی چون شهید سلیمانی‌ها است.

وی خطاب به مادران شهدا افزود: شما فرزندانی تربیت کردید که باید به شما آفرین گفت، فرزندانی که به سربازان داستان چهل و یک ساله انقلاب اسلامی تبدیل شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان بیان کرد: خداوند مدالی بر گردن مادران شهدا انداخته که بسیار ارزشمند است و آن نام شهید است.

وی افزود: امروزه شاهد گسترش نام شهدای عزیزی هستیم که داستان‌ دلاوری‌های آنها باید وارد کتاب‌ها شود.

حاجتی گفت: شهدا باعث شدند سر ما در جهان بالا باشد و ایران فخر مسلمانان شود، تاریخ شرافت و معرفت ما همین شهدای عزیزی هستند که شما تربیت کردید و در اختیار خط حسینی قرار دادید.

وی افزود:امروز اگر افتخار میکنیم که در چهل و یکمین سال انقلاب چنان سیلی پر سر و صدایی به گوش آمریکا نواختیم این جسارت از برکت خون همین شهدا است.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) ضمن تحسین صبوری مادران شهدا عنوان کرد: چادر این مادران را باید بوسید چرا که فرزندانی تربیت کردند که دین اسلام بر زمین نماند و فدایی حسین ( ع) بودند.

وی افزود: شما فرزندانی تربیت کردید که در برابر کسانی ایستادند که میخواستند تشیع ما را بگیرند و اسلام شامی خود را به ما تحمیل کنند.

حاجتی بیان کرد: اگر در حوزه‌های فرهنگی کم کاری می‌شود دلیل بر بدی جوانان ما نیست چرا که ما حضور پرشور آنان را با انواع پوشش‌ها در مراسم تشییع سردار سلیمانی دیدیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نقش خدا را در این مملکت نادیده نگیرید در حالی که شکننده ترین حمله‌ها و توطئه‌های بیشماری در فضای مجازی ضد جمهوری اسلامی در حال صورت گرفتن است.

وی افزود: اینکه بتوانیم نوکری شهدا را بکنیم افتخار ماست چرا که خیمه‌های انقلاب با ستون‌هایی ایستاده است که شهدا آراسته اند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of