خواهان تداوم برخورد قاطعانه با مفسدان هستیم

امام جمعه اهواز در اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت‌: قوه قضاییه در تراز انقلاب اسلامی است و ما همچنان خواهان تداوم برخورد قاطعانه این دستگاه با مفسدان هستیم هرچند در موقعیت‌های به خصوص باشند.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، امام جمعه اهواز در خطبه‌های نماز این هفته ضمن تاکید بر اهمیت انقلابی بودن مجلس اظهار کرد: مجلس اول جمهوری اسلامی با وجود شخصیت‌های برجسته‌ای چون مقام معظم رهبری، شهید باهنر و شهید رجایی یک مجلس قوی بود.

وی افزود: اگر مجلس ما در تراز انقلاب اسلامی بود هیچگاه شاهد این حجم از مشکلات نبودیم و شرایط به گونه‌ای برای دشمن رقم میخورد که با این سختی‌ها مواجه نمی‌شدیم.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: اگر امروزه در چالش‌های اقتصادی با مشکلات متعددی مواجه هستیم تنها به این دلیل بود که مجلس ما در تراز انقلاب اسلامی نیست.

وی در تشریح ویژگی‌های مجلس قوی و در تراز انقلاب اسلامی افزود: تقوا، توان مدیریتی، حفظ عزت ملت، اخلاق، احساس مسؤولیت، مرزبندی مشخص با دشمن، صبر، بصیرت و ساده‌زیستی از ویژگی‌های یک مجلس انقلابی است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در رابطه با اهمیت تقویت روحیه سپاسگذاری بیان کرد: روحیه سپاسگذاری را نسبت به دستاوردهای انقلاب باید در خود پرورش دهیم چرا که به اندازه‌ای بیشمار هستند که من در نوشتن آن‌ها بر کاغذ نیز دچار خستگی شدم.

وی افزود: دشمن در تلاش است تا با پرداختن به حواشی، مانع دیده شدن دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهل سال گذشته شود، دستاوردهایی که نتیجه زحمات شما در دل تحریم‌ها و مسیری است که خود انتخاب کرده‌اید.

امام جمعه اهواز در اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت‌: قوه قضاییه در تراز انقلاب اسلامی است و ما همچنان خواهان تداوم برخورد قاطعانه این دستگاه با مفسدان هستیم هرچند در موقعیت‌های به خصوص باشند.

موسوی‌فرد در تشریح دلیل اهمیت دستاوردهای انقلاب عنوان کرد: در سال‌های تحریم تمام راه‌های پیشرفت را بر جمهوری اسلامی بستند و در جنگ تحمیلی حتی سیم‌خاردار نیز در اختیار ما قرار ندادند اما پیروز و سربلند از میدان بیرون آمدیم.

وی افزود: در حالی که دست کشورهای دیگر باز بوده اما هنوز به دستاوردهای ما راه پیدا نکرده‌اند و ما در دل تحریم‌ها توانستیم به لیستی بلندبالا از رشد و دستاوردها برسیم.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x