افتتاح اولین نمایشگاه محصولات دارای گواهی و مدیریت شده در اهواز

اولین نمایشگاه محصولات دارای گواهی و مدیریت شده با حضور سعیدی نیا قائم مقام شهردار اهواز افتتاح شد.

اولین نمایشگاه محصولات دارای گواهی و مدیریت شده با حضور سعیدی نیا قائم مقام شهردار اهواز افتتاح شد.

قائم مقام شهردار اهواز در حاشیه افتتاح نمایشگاه محصولات دارای گواهی و مدیریت شده ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت: شهرداری اهواز با همکاری سازمان جهاد کشاورزی در راستای سالم سازی مصرف محصولات کشاورزی برای اولین بار اقدام به برپایی نمایشگاه مدیریت شده و ارگانیک کرده است.

قائم مقام شهردار اهواز با اشاره به تولید سالیانه ۱۶ میلیون تن محصولات کشاورزی در خوزستان و پتانسیل تولید وسیع گفت: خوزستان به دلیل تولید و ظرفیت وسیع محصولات کشاورزی، قابلیت تبدیل شدن به قطب محصولات ارگانیک در کشور را دارد.
سعیدی نیا اظهار کرد: تولید محصولات کشاورزی برعهده سازمان جهادکشاورزی است و شهرداری اهواز به عنوان سازمان ارائه کننده خدمات در سطح شهر آمادگی همکاری با سازمان جهاد کشاورزی و سایر سازمان ها برای معرفی محصولات ارگانیک به شهروندان را دارد تا بتوانیم مردم را به سوی مصرف محصولات مدیریت شده هدایت کنیم.

برپایه این گزارش در این نمایشگاه محصولات گواهی شده نظیر میوه، گیاهان دارویی، محصولات زراعی، سبزی، عسل و خرما، لبنیات و .. عرضه شده است

هدف از برگزاری این نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات گواهی شده، اصلاح الگوی خرید و جایگزینی این محصولات در سبد کالای خرید خانوار می باشد

این نمایشگاه از امروز دوازدهم بهمن ماه تا ۱۵ بهمن ماه در پارک ساحلی جنب کتابخانه مرکزی دایر است و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۴ تا ٢٢ برای بازدید و خرید از این غرفه‌ها اقدام نمایند .
گفتنی است نمایشگاه محصولات دارای گواهی و مدیریت شده به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز راه اندازی شد.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x