تارتار: باید از خستگی استقلال استفاده کنیم/ تیمم دغدغه مالی ندارد

مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال حاضر شد و اظهار کرد: صعود نمایندگان ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. خدا را شکر حدود ۵ میلیارد به باشگاه ما تزریق شد و باشگاه توانست به تعهدات خود عمل کند. در حال حاضر کادر فنی و بازیکنان دغدغه مالی ندارند. قرار است ۵ میلیارد دیگر به حساب تیم ریخته شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است بازیکنان استقلال در دیدار با تیمش به فکر اثبات خودشان هستند تا بتوانند در داربی بازی کنند.

وی درباره دیدار تیمش برابر استقلال گفت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند و بازی سختی است. این دیدار می‌تواند برای استقلال سنگین باشد زیرا در ۷ روز گذشته ۲ بازی سخت را داشته و ما سعی می کنیم از خستگی استقلال استفاده کنیم. بازی قشنگی را خواهیم دید و کیفیت خوب زمین می تواند موثر باشد.
تارتار درباره نقل و انتقالات تیمش گفت: ما تیمی هستیم که خیلی متمول نیستیم و از لحاظ جغرافیایی، شرایط مناسبی نداریم و سعی می کنیم بازیکنانی را جذب کنیم که انگیزه موفقیت داشته باشند. به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، چند بازیکن باکیفیت را از دست دادیم اما نیم‌فصل برابر صنعت نفت آبادان خوب شروع کردیم. بازی گذشته ما نشان داد که نبود بازیکنانی که از ما جدا شدند، تاثیری نداشت و خدا را شکر جایگزین‌ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتد.
او در پاسخ به این سوال که آیا بازی تیمش با استقلال قبل از داربی به نفع آن‌ها است یا به ضررشان توضیح داد: من فکر می‌کنم بازیکنان استقلال فردا با نهایت تلاششان به میدان می‌روند زیرا می‌خواهند خود را ثابت کنند تا در داربی برای تیمشان به میدان روند.
انتهای پیام/ ایسنا

0/5 (0 Reviews)