قدردانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حسن توجه وزیر نفت به فوق العاده تخصصی کارکنان شاغل در دریا

پیرو دستور مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت درباره فوق العاده تخصصی کارکنان شاغل در دریا، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حسن توجه مقام عالی وزارت به این امر قدردانی کرد.

 

به گزارش اهوازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبداله موسوی گفت: این یکی از خواسته های کارکنان شاغل در دریا بوده است که مورد توجه وزیر محترم واقع شد.

وزیر نفت طی ابلاغیه ای خطاب به دکتر فرزین مینو معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این وزارتخانه افزایش سقف پرداخت فوق‌العاده‌های تخصصی به کارکنان شاغل در دریا را بلامانع خواند.

در متن این ابلاغیه آمده است: با توجه به ارزش والای خدمات همکاران مستقر در دریا و به‌ منظور قدرشناسی در حد مقدور از این زحمات و موثر نمودن پرداخت فوق ‌العاده ‌های تخصصی مشاغل در نظام جبران خدمات این دسته از همکاران، چنانچه پرداخت فوق العاده ‌های تخصصی غواصی (کد ۰۲۳۱)، صعوبت شرایط کار و محیط کار در دریا (کدهای ۰۱۱۸ و ۱۰۱۸) و کار در سکوی حفاری در خلیج فارس (کد ۰۲۲۵) منجر به ضرورت پرداخت، فراتر از سقف ابلاغی مقرر در نامه شماره م‌ت‌س ۷۸۵۹۰۱/۱ تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۵ شود، افزایش سقف پرداخت ابلاغی به میزان ۱۵ درصد، از ابتدای سال ۱۳۹۸، صرفا برای همکاران مشمول در شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت نفت و گاز پارس و شرکت ملی حفاری ایران بلامانع است.

 

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x