افشاگری نوعی اقدم از فتنه ۸۸ تا فتنه ۹۸ در یوم الله نهم دیماه

اگر تدبیر مقام معظم رهبری نبود جنگ خیابانی ماه ها ادامه پیدا می کرد وفتنه خنثی نمی شد

رحیم نوعی اقدم نماینده ایران در بازسازی سوریه در مراسم نهم دی ماه در مصلای امام خمینی (ره) در اهواز با اشاره بر اینکه خوزستان کربلای ایران و شلمچه گودال قتلگاه است اظهار کرد: استان خوزستان در دفاع مقدس دین خود را به اسلام و درحال حاضر نیز دین خود را به اهل بیت عصمت و طهارت ادا کرده است.
فرمانده قرارگاه حضرت زینب سلام الله علیها گفت :سناریوی فتنه سال ۸۸ که شش ماه مانده به انتخابات که توسط امریکا اتفاق افتاد، شکست احمدی نژاد در دوره‌ی دهم را مقدمه ای برای حذف ولایت فقیه، سپاه پاسداران و بسیج می‌دانستند، به همین دلیل آقای خاتمی را به عنوان نامزد انتخابات سال ۸۸ معرفی کردند.

نوعی ادامه داد : خاتمی با ادعای رهبری اصلاحات از کاندید شدن در انتخابات ۸۸ کناره‌گیری و در جلسه ای با حضور مسئولین آمریکا، انگلیس، اسرائیل و عربستان، میرحسین موسوی را به عنوان کاندیدا معرفی کرد.

وی افزود: در جلسه با دشمنان انقلاب رنگ سبز برای کودتای مخملی برنامه ریزی شد و درصورت شکست اصلاحات، اعلام تقلب همراه با شعار “رای ما را پس بدین” با نظر آمریکا به تصویب رسید؛ همچنین این مصوبات به طور کامل با تائید هاشمی، قطعی شد.

نوعی اقدم با بیان اینکه استراتژی فتنه ۸۸ “قیام از درون و فشار از بیرون” بود، تصریح کرد: آقای خاتمی طی جلسه ای در تهران این مصوبات را تبدیل به سناریو و رئیس ستادهای انتخاباتی را مشخص کردند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب سلام الله علیها با بیان اینکه قرار بود نتایج قبل از اعلام رسمی شمارش آرا به نفع موسوی در جلسه تهران گفته شود، گفت: روز پنج شنبه یک روز قبل از اعلام نتایج آرا به رئیس ستادها اطلاع دادند ساعت ۱۵ روز جمعه، برنده شدن موسوی را اعلام کنند و به این صورت عملیات روانی کلید خورد، موسوی هم غروب همان روز قبل از اعلام نتایج، برنده شدن خود را در جلسه ای با خبرنگاران مطرح میکند.

نوعی اقدم با اشاره به تشکیل جلسه ای با حضور تاجزاده در تهران به دلیل احتمال شکست موسوی در انتخابات، افزود: در این جلسه تصمیم گرفته شد به بهانه تقلب، در ۱۰ نقطه از تهران آشوب ایجاد کنند.

نماینده ایران در بازسازی سوریه با بیان اینکه ارتباط با آشوب های فتنه ۸۸ در ده نقطه تهران، عنوان کرد: شبکه انگلیسی فارسی زبان بی بی سی به صورت مستقیم با دوربین‌های SMG تعبیه شده در میادین تهران به صورت آنلاین فیلم ها و اطلاعات را دریافت و دستور عملیات ها را منتشر می‌کردند، همچنین ۱۰ ماشین پراید حامل فرستنده‌هایی که اطلاعات دوربین‌های اس ام جی را مخابره می‌کردند، شناسایی شدند.

نوعی اقدم با یادآوری اینکه در ایران اگر بی اعتمادی وجود دارد نسبت به دولت است نه نظام، ادامه داد : آمریکا ناو جنگی خود را با هدف حمله به ایران، به خلیج فارس آورد، مردم هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند زیرا به مسئولین امنیتی و دفاعی اعتقاد دارند اما در زمینه بازار، زمانی که اعلام کنند به عنوان مثال روغن نباتی قرار است هزار تومان گران شود، مردم به فروشگاه ها هجوم می‌آورند زیرا به دولت اعتمادی ندارند.

وی با بیان اینکه تمام مشکلات کشور را به تحریم‌ها گره میزنند و فرزندانشان در آمریکا حضور دارند، افزود: دختر رئیس جمهور در اتریش است، دختر خاتمی، لاریجانی و پسر ابتکار در آمریکا هستند؛ مسئولین ما در قایقی نشستند که بر روی خون‌های شهدا سوار است. چرا با وجود محدودیت‌ها و بازداشت‌هایی که برای مردم ایران در آمریکا وجود دارد اما تا به امروز برای فرزندان مسئولین اتفاقی نیفتاده است؟! مسئولینی که در حال تصمیم گیری سرنوشت و سرمایه‌های جانی و مالی مردم هستند، فرزندانشان در کنار دشمنان این مرز و بوم در حال گذران زندگی‌اند.

نوعی اقدم با اشاره به دستگیری روح الله زم و تعطیلی دولت در آن برهه، گفت : آمریکایی‌ها با در اختیار قرار دادن امکانات، سازمان، ماهواره و شبکه‌های مجازی به روح الله زم از او خواستند تا از طریق فضای مجازی افرادی در ایران را برای زمان قیام، آماده سازی کند.

وی بیان کرد: در اعترافات زم به اسم دانیال‌زاده، مفسده دولت رسیدیم؛ عصبانیت رئیس جمهور در یزد به همین دلیل بود و گفت چه کسی به شما اجازه داد با بیت‌المال دستگاه شنود بخرید، دانیال زاده به آقایی که الان در زندان است دستور می‌دهد، فلان فرد را رئیس بانک کند و بعد از انتصاب، ۳۸۰ میلیارد بدون سند و بهره به حساب بانکی مورد نظر منتقل می‌کند، ما این را گوش کردیم.

نوعی اقدم همچنین در وصف گران شدن بنزین، اظهار کرد: ما با گران شدن بنزین مخالف نیستیم اما چرا به مردم دهن کجی و بی احترامی می‌کنید؟ چرا نظر کارشناس‌ها را نمی‌گوید؟ چرا مردم را تحریک می‌کنید؟ به نظر من این یک سناریو از قبل تعیین شده بود، پنجشنبه ساعت ۱۲ شب بنزین گران شد، اما چرا در روز جمعه آشوبی ایجاد نشد؟ و آشوب‌گران هماهنگ شده در ۹:۳۰ صبح شنبه همزمان در کل کشور شروع به آشوب و اغتشاش کردند؛ در تهران ده اتوبان شاهرگ تردد را بستند، آیا این اتفاقات بدون هماهنگی به وقوع پیوسته است ؟!

نوعی اقدم درارتباط با قطعی اینترنت، مطرح کرد: در این فتنه از همان دوربین های SMG فتنه ۸۸، برای مخابره استفاده شد؛ دو روز آقای وزیر گوشی خود را خاموش کرده بود و جواب ما را نمی‌داد، تا اینترنت را قطع کند.

نوعی اقدم با اشاره به بی اطلاعی رئیس جمهور از نحوه و زمان گران شدن بنزین، افزود: سفیر انگلیس از این موضوع خبر دارد و رئیس جمهور مملکت ما این موضوع را نمی‌داند، شما رئیس جمهور و مقام دوم کشور و رئیس شورای عالی امنیت ملی هستید، به چه صورت است که خبر ندارید؟!

نوعی اقدم خاطر نشان کرد: اگر تدبیر رهبر نبود جنگ خیابانی ماه‌ها ادامه پیدا می‌کرد، رهبر اشتباه یک قوه را به سه قوه تعمیم داد سپس خود تایید کرد و باعث شد فتنه خنثی و عوامل ایجاد فتنه خلع سلاح شوند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان دلسوز نظام، قیام کرده و سفره خود را جدا از این‌ها کنند، ادامه داد: ما در انتخابات مشکل داریم رهبر، قوه قضاییه و سپاه پاسداران نمی‌توانند تغییر ایجاد کنند بلکه به دست خود مردم این تغییر باید ایجاد شود به وحدت برسید و موج ایجاد کنید؛ مجلس انقلابی به وجود بیاورید امروز نتیجه کوتاهی دیروزمان است، انتخابات زمان سرنوشت سازی است.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x