عوامل مسلح حوادث اخیر ماهشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند

سپاه ولیعصر(عج) خوزستان از دستگیری تعدادی از عوامل مسلح حوادث ماهشهر طی جریانات اخیر خبر داد.

به گزارش اهوازنوین ،سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با انتشار  اطلاعیه‌ای از دستگیری تعدادی از عوامل مسلح حوادث ماهشهر  طی جریانات اخیر خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است:
بسمه تعالی
در پی اعلام سهمیه بندی و تغییر نرخ بنزین همانند سایر نقاط کشور در استان خوزستان نیز تجمعات اعتراضی صورت گرفت که این تجمعات در شهرستان ماهشهر با نفوذ عناصر آشوبگر به خشونت کشیده شد.
 آشوبگران با مسدود کردن مسیرهای ورودی و خروجی منتهی به شهرستان ماهشهر ، مانع تردد خودروها در محورهای ماهشهر_ اهواز، ماهشهر _بندرامام _آبادان ،ماهشهر _هندیجان و ماهشهر _ امیدیه  شدند و با بکارگیری سلاح ، امنیت شهروندان ماهشهری  را به مخاطره انداختند.
 عوامل مسلح با جلوگیری از تأمین مایحتاج ضروری مردم ماهشهر و ممانعت از تردد خودروهای امدادی و گروگانگیری رانندگان از تردد خودروههای سنگین که وظیفه حمل و نقل(صادرات و واردات) کالاهای اساسی کشور را به عهده داشتند جلوگیری کردند.
 در چنین شرایطی عناصر مسلح با تیراندازی به سوی نیروهای نظامی _ انتظامی و مردم ماهشهر تعدادی از آن ها را شهید و مجروح کردند ،که این اقدام موجب ایجاد وحشت و اخلال در امنیت عمومی شهروندان شهرهای ماهشهر؛ بندرامام، چمران و طالقانی گردید.
در پی وقوع این حوادث، سازمان اطلاعات سپاه خوزستان با اقدامات دقیق و هوشمندانه ،  عوامل اصلی تیراندازی به مردم و نیروهای نظامی و انتظامی را شناسایی کرد  و با هماهنگی دستگاه قضایی تعدادی از عوامل مسلح حوادث ماهشهر را دستگیر نمود.
 عوامل دستگیر شده نسبت به انجام اقدامات ضدامنیتی و تشویق اراذل و اوباش برای مسدود نمودن مسیرهای منتهی به شهر ،در جهت اخلال در امنیت و فلج نمودن صادرات_واردات و اختلال در فعالیت مجتمع های پتروشیمی و تیر اندازی به سمت مأمورین نظامی_ انتظامی و مردم  اعتراف کردند.
 با عنایت خداوند متعال و حضرت ولی عصر(عج)  عوامل اصلی دستگیر و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند ، همچنین سایر عوامل مسلح شناسایی و در حال تعقیب می باشند .
روابط عمومی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان
انتهای پیام/
0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of